Too Faced Ürünleri

Too Faced markası hakkındaki makalemizde detayları mevcut olan, yurt dışından kozmetik ürünleri dahil bir çok ürünün kargolamadan gümrükleme işlemlerini kadar tüm süreçleri tamamlayıp adresinize kadar  teslim ediyoruz. Detaylar blog yazımızda.

 

 

 

 

Too Faced Ürünleri Hakkında

 

Too Faced kurucu ortakları Jerrod Blandino ve Jeremy Johnson tarafından sektördeki katı yönetim tabularını yıkmak bu sektörü daha eğlenceli hale getirip gerçek güzellik formülünü oluşturmak için 1988 yılında kuruldu.

 

 

 

 

Hayatınıza bambaşka bir boyut kazandıracak olan Too Faced istediğiniz özgüven ve eşsiz görünümü sağlamaktadır. İşini coşkuyla yaparken yenilikçi, sadece günümüzün değil gelecekte de sizlerin vazgeçilmezi olacak kozmetik ürünlerini en iyi malzemelerle üretmekte ve sunmaktadır.

 

 

Too Faced Ürünleri

 

 

1998 yılında Jerrod ve Jerrmy’nin Too Faced markasıyla dünyanın ilk parıltılı göz farını yapmalarıyla başlayan bu eşsiz serüvende 2005 yılında ürettikleri Lip Injektion başarılı adımlarından sadece bir tanesiydi. Devam eden yıllarda ürettikleri yine dünyada ilk defa kâğıt göz farı paletleri ile kendi tarzlarını ve sektördeki bakış açılarını herkese göstermiş oldular.

 

 

Too Faced Ürünleri

 

 

Too Faced; Better Than Sex, Born This Way gibi ürünleri yaparak kalitesini ve farkını ortaya koymuş, 2018 yılında Amerika’da 1 numaralı prestijli marka olmakla kalmayıp Londra’da Carnaby Caddesi’nde ilk mağazasını açmıştır. 2019 ve 2020 yıllarında piyasaya sürmüş oldukları ilk cilt ve yüz bakım serilerinin ardından sektördeki hacimleri her geçen gün artmıştır.

 

 

Too Faced Ürünleri

 

 

Başarılarını ve ürünlerinin kalitesinin yanı sıra birbirinden şahane ambalaj tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplayan Too Faced bunlara ek olarak “cruelty free” yani hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka olarak büyük alkış almıştır.

 

 

Too Faced Ürünleri

 

 

Kendinize zaman ayırmaya yüzünüze ve cildinize özen göstermeye ihtiyacınız var. Bunu yapmanın en iyi yolu ise Too Faced. Doğru ürünleri kullanarak hayatınızda bambaşka bir pencere açın göz alıcı güzelliğiniz, eşsiz görünümünüz herkesi büyülesin size sadece bu keyifli anların tadını çıkartmak kalsın.

 

 

Too Faced Ürünleri

 

 

#ownyourpretty yani güzelliğinize sahip çıkın etiketiyle başlatmış olduğu akımla dünyada büyük ilgi toplayan Too Faced sadece güzelleştirmek ve değiştirmekle kalmıyor bunu tüm insanlara yayarak herkesin kendine güvenmesini, başarmak için çabalamasını, yapması gerekenin harekete geçmek olduğunu söyleyerek takdire değer bir örnek göstermiştir.

 

 

Too Faced Ürünleri

 

Too Faced Ürünleri Sipariş

 

Too Faced ürünlerinden dilediğinizi seçip ister Paket Oluştur diyerek size özel tanımlanan Amerika adresinize ürünleri iletin isterseniz Benim İçin Al seçeneğinden ürün linkini ve detayları iletmeniz halinde sizin için satın alımdan kargolama ve gümrükleme işlemlerine kadar tüm süreçleri takip ediyor ve ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz. Detaylar için aşağıdaki videolarımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp