BLOG YAZILARI

- Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

Araştırmalara göre tüm dünyada ekonomik krizden etkilenmeyen tek sektör kozmetik sektörüdür. Youtube’ırların çoğu kozmetikte, özellikle makyajda uzmanlaşarak popülerleşmiştir. Youtube’rlığın yeni bir meslek, kazanç kapısı olması bir bakıma kozmetik tutkusunun yeteneğe dönüştürülmesiyle açığa çıkmıştır. Parfüm tutkusu ise yüzyıllardır kozmetik sektörünün başını çeker. Bu örnekler lebi derya alanda saymakla bitmez.

 

Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

 

Bunca ürün ve marka çeşitliliğinde bizler de istediğimiz, hatta belki de bilmediğimiz ama çok seveceğimiz markalardan yurt dışından kozmetik alışverişi yapmak  isteriz. İnsan hal böyle olunca aradığı ürünü bulamadığı için, yeni markalar keşfetmek için, en önemlisi daha ucuza mal etmek için yurt dışından kozmetik alışverişi yapmak isteyebilir. Ne mutlu ki bu artık sorunsuz ve güvenilir bir şekilde mümkündür.

 

Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

 

Yurt dışından kozmetik alışverişi yapmak her zaman sanki daha havalı bir şeymiş gibi gelir çoğumuza. Aslında bunun temel sebebi ulaşılamaz gibi görünmesindendir. Oysaki herkes kendine ait tarzıyla istediği coolluğu yakalayabilirJ Bu kişinin hem yurt dışından kozmetik alışverişi yaparak, hem kendine has kokuyu bularak, hem de istediği her türlü kozmetik eşyasını bularak mümkündür. Nasıl mı?

 

Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

 

Yurt dışından kozmetik alışverişi yapılamayacağı fikri tarihe karışmalıdır. Çağımız, teknoloji ve yaratıcı fikirlerle gelişiyor. Amerikasepetim.com da yurt dışından kozmetik alışverişi konusunda işinin erbabı ilklerden olan bir kurye firması olarak her üründe olacağı gibi yurt dışından kozmetik alışverişi yapabilmeyi de mümkün kılıyor. Amarika’dan ve dünyanın neresinde, hangi ürün olursa olsun Amerika’ya gönderim yapan herhangi bir ürünü yurtdışından kozmetik alışverişi yaparak kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Yurt dışından kozmetik alışverişi yapmanız için izlemeniz gereken yol kısaca şöyledir.

 

Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

 

1. Yöntem: Amerika’ya gönderimi yapılabilen kozmetik ürünlerinizi alıp bize yönlendirin.

 

2. Yöntem: Beğendiğiniz kozmetik ürünlerinin bağlantı adresini bize yönlendirip alışverişi bizim web sitemizden yapın. Ödemeyi kartla, taksitle ya da havale yoluyla extra ücret ödemeden yapın.

 

Bu iki yöntemde de maksat ürünün Amerika’da bizim teslimat birimimize ulaşıyor olmasıdır. Bundan sonra en fazla 8 gün içinde elinizde olacaktır. Çünkü biz ürünü sizin adınıza alıp Türkiye’deki adresinize kadar gönderiyoruz. Ve tescilli aracı kurum olduğumuz için her üründe olacağı gibi gümrüğe takılmadan, sigortalı bir şekilde kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

 

Yurt dışından kozmetik alışverişi yapamamak konusunda yığınla insan müzdarip bu aşikar. Ama imkansız değil. Yurt dışından kozmetik alışverişinin Amerikasepetim.com sayesinde mümkün olduğunu burada kısaca belirtmeye çalıştık.

 

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Aklınıza başka soru geldiyse internet adresimizde whatsapp ikonunu göreceksiniz oradan, [email protected] adresinden, youtube ve instagram adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Güzellik dolu alış verişler dilerizJ

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.