Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışından Neler Sipariş Edebilirim?

Amerika'ya kargo yapan dilediğiniz alışveriş sitesinden, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Alışılagelmiş, basma kalıp `o gelmez, bu gelmez` gibi düşüncelerinizi yıkın. Hayalini kurduğunuz ürünü getirme konusunda süpheniz varsa bize sorun, yardımcı olalım.

Nasıl Sipariş Vereceğim?

İsterseniz Türkiye'ye getirtmek istediğiniz ürünün bilgisini bize verin, sizin için satın alıp, sevkiyat ve gümrük işlemleri ardından kapınıza teslim edelim.

 

İsterseniz de dilediğiniz alışveriş sitesinden siparişinizi vererek size özel Amerikasepetim adresinize paketinizi kargolatın. Paketinizi teslim alıp, sevkiyat ve gümrük işlemleri ardından kapınıza teslim edelim.

Siparişlerim Gümrükten Nasıl Geçecek?

Sipariş vermek istediğiniz ürünün gümrük ücretini öğrenmek için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gümrük Ücretleri Ne Kadar?

Amerikasepetim olarak tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılmaktadır. California'daki firmamız tarafından önce Türkiye'deki firmamıza gönderi sağlanır, sonra ise Türkiye'deki firmamızdan size teslim edilir. Bu sayede yasaklı diye tabir edilen ürünlerin de siparişini verebilir, bir kişiye ayda 5 gönderi yapabilme gibi kısıtlamalara da takılmazsınız.

Siparişlerim Ne Kadar Sürede Gelecek?

Paketleriniz Amerika'dan sevk edildikten sonra 4-6 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Bu süreye gümrük işlemleri de dahildir.

Siparişlerimi Toplu Halde Gönderebilir Miyim?

Paketlerinizi birleştirerek toplu halde gönderebilir kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

İade ve Değişim İşlemleri Nasıl Oluyor?

Teslim olan paketinizi herhangi bir sebepten ötürü iade ya da değişim yapmak isterseniz lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Amerika Harici Başka Ülkeden Sipariş Verebilir Miyim?

Amerika'ya gönderi yapan dilediğiniz her ülkeden sipariş verebilirsiniz.

Paketlerimi Nasıl Takip Edeceğim?

Paketlerinizin adresinize teslim olana kadarki tüm sürecinde mail ve sms ile bilgilendirileceksiniz.

Taksitli Alışveriş Yapabilir Miyim?

Benim için al servisinde, kargo ve gümrük ödemelerinizde Bonus, World, Axess, Maximum, Cardfinans ve Paraf özellikli tüm kredi kartları ile vade farksız 3 taksit yaptırabilirsiniz.

whatsapp