Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışından neler sipariş edebilirim?

Amerika'ya kargo yapan dilediğiniz alışveriş sitesinden, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Kozmetikten sporcu gıdalarına, oto parçalarından elektroniğe, giyimden yiyeceğe, ticari toplu alımlarınızdan bireysel alımlarınıza dilediğiniz her ürünü getirtebilirsiniz.

Nasıl sipariş vereceğim?

İsterseniz Türkiye'ye getirtmek istediğiniz ürünün bilgisini bize verin, sizin için satın alıp, sevkiyat ve gümrük işlemleri ardından kapınıza teslim edelim. İsterseniz de dilediğiniz alışveriş sitesinden siparişinizi vererek size özel Amerikasepetim adresinize paketinizi kargolatın. Paketinizi teslim alıp, sevkiyat ve gümrük işlemleri ardından kapınıza teslim edelim.

Siparişlerim gümrükten nasıl geçecek?

Gümrük işlemleriniz, uzman sevkiyat ekibimiz ve gümrük müşavirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Gümrük işlemleriniz için sizden bilgi, belge, vekaletname, reçete istenmeyecektir. California'daki firmamız tarafından önce Türkiye'deki firmamıza gönderi sağlanır, sonra ise Türkiye'deki firmamızdan size teslim edilir. Bu sayede yasaklı diye tabir edilen ürünlerin de siparişini verebilir, bir kişiye ayda 5 gönderi yapabilme gibi kısıtlamalara da takılmazsınız.

Gümrük ücretleri ne kadar?

Sipariş vermek istediğiniz ürünün gümrük ücretini öğrenmek için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Siparişlerim ne kadar sürede gelecek?

Paketleriniz Amerika'dan sevk edildikten sonra 4-6 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Bu süreye gümrük işlemleri de dahildir.

Siparişlerimi bekletebilir miyim?

Siparişlerinizi toplu olarak gönderebilmek adına 90 güne kadar ücretsiz olarak bekletebilirsiniz. 90 gün boyunca ödemesi yapılmayan paketler imha edilmektedir.

Siparişlerimi toplu halde gönderebilir miyim?

Paketlerinizi birleştirerek toplu halde gönderebilir kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri nasıl oluyor?

Teslim olan paketinizi herhangi bir sebepten ötürü iade ya da değişim yapmak isterseniz lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Amerika'dan sipariş verdiğim firma siparişimi iptal etti. Ne yapmalıyım?

Amerika'daki bazı websiteleri Türk kredi kartlarını kabul etmemektedir. Bu nedenle sipariş oluştursanız dahi teslimat adresi (shipping address) ve fatura adresi (billing address) tutarsızlığından ötürü siparişinizi iptal edebilir. Bu tip durumlarda Benim için al servisimizi kullanarak, sizin için satın almamızı sağlayabilirsiniz.

Amerika harici başka ülkeden sipariş verebilir miyim?

Amerika'ya gönderi yapan dilediğiniz her ülkeden sipariş verebilirsiniz.

Sitenizde satılan ürünler için ek ödeme yapacak mıyım?

Websitemizde yayınlanan ürünler, en sık gönderilen ürünlerin örnekleridir. Bu ürünlerden sipariş verdiğinizde gümrük ücreti ve kargo ücreti ödemeleriniz olacaktır.

Toplu sipariş verebilir miyim?

İster ticari ister bireysel, adet limitiniz olmaksızın istediğiniz üründen istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Toplu vermek istediğiniz siparişleriniz için fiyat teklifinizi almak üzere Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Paketlerimi nasıl takip edeceğim?

Paketlerinizin adresinize teslim olana kadarki tüm sürecinde mail ve sms ile bilgilendirileceksiniz.

Nasıl Ödeme Yapacağım?

Tüm ödemelerinizi ister yurt içi, ister yurt dışı, ister Amex kartlarınızla yapabilirsiniz. Ödemeleriniz güncel kurdan hesaplanarak Türk Lirası cinsinden tahsil edilecektir.

whatsapp