Ebay'den Alışveriş

Ebay, bildiğiniz üzere dünyanın en büyük alışveriş websitelerinden biri. Hacim olarak değil ancak özellik olarak Amazon'un bile önünde bizim gözümüzde. Eğer bir ürün arıyor ve bulamıyorsanız, ebay bunun için biçilmiş bir kaftan. Bu noktada sizlerden en çok gelen talepler, stokları tükenmiş giyim ürünleri, çıkma oto parçaları, koleksiyon ürünleri, eski kitaplar, bulunması imkansızlaşmış ürünler ya da mağazada daha pahalı olan ürünler.

 

 

Ebay'den Nasıl Alışveriş Yaparım

 

Bildiğiniz gibi ebay sadece PayPal üzerinden ödeme kabul ediyor. Malum PayPal da Türkiye'de kapalı. Bu neden ebay'den alışveriş yapmak isteyen Türk kullanıcıları, çeşitli yollar aramaya çalıştılar, VPN değiştirenler mi dersiniz, arkadaşının hesabıyla girip yakalananlar mı, paypal hesabı satın almaya çalışanlar mı. Bunların tamamı belli bir süre başarılı da olabilir ancak hem yorucu, hem kısa vadeli, hem de maliyetlidir. Tam da bu noktada Amerikasepetim olarak çözüm ortağınız oluyoruz. Tek yapmanız gereken ebay'de sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini anasayfamızdaki ilgili alana yapıştırmak ve siparişinizi oluşturmak. Gerisi tamamiyle bizde. Sizde için satın alacak, Amerika sevkiyat merkezimizde teslim alacak, paket ölçümlerini size bildirecek, ödemeniz ardından Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Hepinizin aklında tam da bu son iki istasyon arasındaki gümrük sorusu var, biliyoruz. Mera etmeyin, tüm gümrük islemlerinizi işlem ücreti almadan tamamlıyoruz.

 

 

Ne Kadar Sürede Gelir

 

Ebay, genellikle bireysel satıcıların ürün sattığı bir platformdur. Dolayısıyla her satıcının kendine göre bir teslim süresi mevcuttur. Bu süre ortalama olarak 3-5 iş günü olmakla birlikte, ertesi gün adresimizde teslim aldığımız da olabiliyor. Paketiniz bize ulaştıktan sonra 2-5 iş günü içerisinde, gümrük işlemleri tamamlanmış halde adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Kendim Alıp Gönderebilir Miyim

 

Eğer bir şekilde ebay'den alışveriş yapabiliyorsanız kendi hesabınızla, paketlerinizi Amerika adresimize gönderebilir ve bizden sadece sevkiyat ve gümrük hizmeti de alabilirsiniz.

 

 

Limitim Nedir

 

Hiçbir limitiniz yoktur, ne adet bazında ne de ürün bazında. Ebay'de satışını görmüş olduğunuz her ürünü, evet istisnasız her ürünü satın alabilirsiniz. Gümrük işlemleriniz sizin adınıza değil, kurumsal olarak firmamız adına yapılmaktadır. Bu nedenle hiçbir üründe gümrük riskiniz yoktur. Gümrük vergi ödemesini, kargo ücretinizle birlikte dilerseniz taksitle yapabilirsiniz. İşlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, herhangi bir belge ya da ek ücret talep etmeden adresinize teslim edeceğiz.

 

Ödeme Nasıl Oluyor

 

Major kredi kartlarına 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme sistemimiz güvenlik sebebiyle yoktur. Dilerseniz banka havalesi ile de ödeyebilirsiniz.

 

İletişim için whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp