Zwilling Bıçak Seti

Zwilling, hem profesyonel mutfakların hem de mutfakta şahane lezzetler üretip ailesi, eşi dostuyla zaman geçirmek isteyenlerin neredeyse 300 yıllık tarihi olan, kaliteden ödün vermeyen bir Alman markasıdır. Zwilling Bıçak Seti de bardaktan tencereye kadar Zwilling’in kusursuz kalitede ürünlerinin içinde en çok tercih edilenlerindendir. Zwilling Bıçak Seti ihtiyaca göre değişkenlik gösterebiliyor, özellikle setlerin içindeki bıçak adedi olarak. Ve en önemli konulardan biriyse adeta bir sanata dönüşen Zwilling Bıçak Seti’nin fiyatları.

 

 

Zwilling, Zwilling Bıçak Seti de dahil olmak üzere neredeyse ömürlük mutfak ekipmanları ürettiği için genel olarak çok da ucuz mal satıyor denemez burası aşikardır. Materyaline ve tasarımına göre bir bıçağın fiyatı 9.000 Türk lirasını bulabilmektedir. Bu tabi spesifik bir üründür ancak Zwilling Bıçak Seti’ni yurt içinden almaya kalktığımızda örneğin Amazon.com’da 149.99 dolar olan bir bıçak setinin fiyatı Türkiye’de 3.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Neyse ki Amerikasepetim.com sayesinde elektronikten kozmetiğe, bebek mamasına, gazlı içeceğe kadar tüm ihtiyaçlarınız gibi Zwilling Bıçak Seti’ni de yurt dışından kendiniz satın alabilirsiniz.

 

 

Zwilling Bıçak Seti gibi ürünler içerikleri, boyutları gereği yurt dışından sipariş edildiğinde gümrükte takılma riski yüksek ürün grubuna girer burası doğrudur. Ancak artık Amerikasepetim.com gibi Zwilling Bıçak Seti de dahil olmak üzere yıllardır binlerce ürün teslim edebilen lisanslı aracı kurye firması sayesinde bu tip ürünlerin gümrüğe takılma ihtimali yoktur. Çünkü artık yurt dışından özellikle Amerika’dan yapılan alışverişler bazen yurt içinde yapılandan çok daha hızlı, sorunsuz ve güvenilir olarak size ulaşabiliyor. Daha önce Amerika’dan sipariş vermeyenler için kısaca nasıl sipariş vereceğinizden bahsedecek olursak;

 

 

1) Öncelikle şunu tekrar hatırlatmak gerekir ki Zwilling Bıçak Seti de dahil olmak üzere oto yedek parçası bile sipariş verebilirsiniz yani ihtiyacınız olan tüm ürünleri…

 

2) Zwilling Bıçak Seti ya da diğer ihtiyaçlarınız için güvenilir kurumlardan (Amazon, eBay, ya da direkt olarak markanın kendi siteleri vs.) alışverişinizi yapıp teslimat adresini Amerikasepetim.com’un Amerika’daki sevkiyat birimi olarak gösterebilirsiniz. Ya da ‘’benim için satın al’’ hizmetimizi kullanarak sizin adınıza satın almamızı talimat verebilirsiniz. İki sistem arasında ek hizmet ücreti falan yoktur.

 

3) Zwilling Bıçak Seti de dahil olmak üzere aldığınız ürünler bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde sigortalı olarak, gümrüğe takılmadan kapınıza kadar ulaşacaktır.

 

 4) Ödemelerinizi kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O andaki toplam ödeme dışında gümrükten geçerken ek ücret ödemezsiniz.

 

5) Zwilling Bıçak Seti ya da diğer tüm siparişleriniz için bizlere whatsapp ve destek@amerikasepetim.com adreslerimizden yazabilirsiniz. İndirimler ve yeni ürünlerden haberdar olmak için youtube ve instagram hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp