Zimax Super Antioxidant

Bağışıklık sistemimizin her zamankinden daha önemli olduğu bu günlerde, bugünkü misafirimiz Zimax Super Antioxidant. Zimax Super Antioxidant nasıl sipariş vereceksiniz, nasıl getirteceksiniz tüm detayları bu yazımızda.

 

 

Zimax Super Antioxidant Hakkında

 

Zimax Super Antioxidant, dengeli bir bağışıklık sistemi ve tüm vücut fonksiyonlarının dengesi için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Normal şartlar altında, insan vücudu zerdeçal, biberiye, üzüm çekirdeği ve zeytin yapraklarının tüm antioksidan özelliklerini ememez. Bununla birlikte Zimax Super Antioxidant'ın formülü, nano teknoloji ile geliştirilen ekstra ince ve çözünür bir toz içermektedir. Bu durum yüksek konsantre antioksidan dozlarının emilimini sağlar.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı tarafından kabul edilen tanımıyla ORAC skoru, oksijenin radikal yoğunluk kapasitesi anlamına gelir. FDA tarafından onaylanmış bir laboratuvar olan Brunswick Laboratories'e göre Zimax, bilinen tüm antioksidan takviyelerinin en yüksek ORAC değerine sahip olanıdır.  Aynı laboratuvarın analizlerine göre, 1 aylık Zimax Super Antioxidan tüketmek; 623 adet limon, 593 kilo mango ve 532 adet tropikal guava meyvesi tüketmeye eş değerdir.

 

 

Zimax Super Antioxidant; kan dolaşımını artırmaya, vücuttaki her hücreyi oksijenle doldurmaya, lipidleri ve karbonhidratları metabolize etmeye, yağlı karaciğeri tedavi etmeye, kronik hastalıkların önlemeye, şeker metabolizmasının kontrol etmeye, enerji ve canlılığın korunmasına ve ağrıların azalmasına yardımcı olur.

 

 

Nasıl Tüketilir?

 

Faydaları saymakla bitmeyen Zimax Super Antioxidant, günde 100 mililitre suya bir çorba kaşığı olarak ilave edilerek kullanılabilir. Halihazırda uyum sağladığınız bir diyetiniz varsa doktorunuzun talimatlarına göre besin takviyesi olarak tüketebilirsiniz. Güçlü formülünden tam olarak yararlanmak için sağlıklı bir diyet ve istikrarlı fiziksel aktiviteyle uygulanması tavsiye edilir.

 

 

Herkes Kullanabilir Mi?

 

Zimax Super Antioxidant’ın kullanımı 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Hamile veya halihazırda emziren anneler için kullanımının sakıncalı olmasının yanı sıra üzüme alerjisi olan kişiler tüketmemelidir. Düşük tansiyon durumunda ürünü kullanmayıp tansiyonunuzun normal seviyeye gelmesini beklemeniz tavsiye edilir. Ayrıca nişasta hassasiyeti olanların kullanımı için uygun değildir.

 

 

Zimax Super Antioxidant Satın Al

 

Zimax Super Antioxidant getirtmek aslında sandığınız kadar zor değil. Amazon’da uygun fiyatlı satışı bulunan Zimax Super Antioxidant ürününü ister Benim için al, ister Paket Oluştur servisimizle satın alabilirsiniz. Hangi servisimizi kullanırsanız kullanın, tüm gümrük ve kargo işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize teslim ediyor olacağız. Dilerseniz Amazon’dan başka siparişler ya da başka sitelerden farklı ürünler de sipariş ederek paketlerinizi birleştirebilir, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Tüm sorularınız için bize Whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp