Zactran

Zactran, sığırların solunum yolu hastalığı olan BRD’ye karşı Amerika’da geliştirilmiş son derece etkili antimikrobiyal bir ilaçtır. Özellikle besi sığırlarında ciddi kayıplara sebep olan ve et verimini büyük ölçüde azaltan BRD’ye karşı kullanılan Zactran’ı sizler için Amerika’dan getiriyor, sorunsuz bir şekilde adresinize kadar teslim ediyoruz. Detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

 

 

 

Zactran Hakkında 

 

Zactran hakkında bilgi vermek için öncelikle Zactran’ın etkili olduğu solunum yolu hastalığı olan BRD’den bahsetmek gerekir. BRD, sığır ölüm oranlarında büyük bir paya sahip. Yetişkin sığırlarda ölüme sebep olurken buzağılarda daha çok gelişimlerini olumsuz yönde etkileyerek kendisini gösteriyor. 

 

 

 

 

Teşhisinden hemen sonra tedaviye başlanmalı ve 10 günlük bir tedavi süreci uygulanmalıdır. Sağlık ve performans açısından BRD’den korunmak için bu tedavi süreci en önemli süreçtir. Zactran, BRD karşısında en doğru tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Zactran 5 adımda BRD’yi nasıl tedavi eder?

  1. Zactran, BRD’ye neden olan bakterileri 30 dakika içinde öldürmeye başlar: Zactran enjeksiyondan sonra kısa süre içinde akciğerlere ulaşarak bakterilerle savaşmaya başlar.
  2. Zactran, BRD’ye neden olan tüm bakteri yok eder: Zactran: Mannheimia haemolytica, Pasteurella multocida, Histophilus somni ve Mycoplasma bovis bakterilerine karşı etkilidir. BRD’ye neden olan tüm bakteriler bunlardır.
  3. 24 Saat içinde iyileşme gözlemlenebilir: Zactran uygulanan sığırların büyük çoğunluğunda tedaviye 24 saat içinde yanıt verdikleri görülmüştür.
  4. Tek enjeksiyon 10 gün boyunca tedaviye devam eder: Zactran, enjeksiyonun uygulandığı zamandan itibaren 10 gün boyunca etkinliğine devam eder. Böylece daha az stresli bir tedavi süreci yaşabilir.
  5. Uygun maliyetli ve tek doz uygulaması: Zactran, uygun bir fiyat ile tek doz olarak uygulanır ve etkisi 10 gün boyunca devam eder.

 

 

Zactran

 

 

Sığır işletmeleri pek çok hastalıkla baş etmek zorundadır. Bu hastalıklar zaman zaman uzun tedavi süreçleri gerektirir. Bu da sığır işletmesi için zorlu olabilmektedir. Zactran, Sığır solunum yolu hastalığı olarak bilinen BRD için en basit tedavi yöntemini sunar. Tek doz uygulaması ile işletmenin karlılığını artırmayı amaçlar.

 

 

 

Zactran

 

Zactran Türkiye Sipariş

 

Zactran Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilip satılmaktadır. Siz de ürünü doğrudan Amerika’dan, hem de gümrüğe takılmadan satın alabilirsiniz. Amerikasepetim olarak bu ürünü temin edebilmeniz için iki farklı satın alma seçeneği sunuyoruz. Benim için al seçeneği ile ürünü sizin için satın alıyor Türkiye’ye herhangi bir gümrük sorunu yaşamadan getiriyoruz. Paket Oluştur seçeneği ile de ürünü kendiniz satın alma imkânı bulabiliyorsunuz. Gümrük geçiş garantisi ve hızlı kargo ile sunduğumuz hizmetlerimiz hakkındaki sorularınızı WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp