BLOG YAZILARI

- Yurtdışından Dişçilik Malzemeleri

Bugünkü yazımız daha spesifik bir konu üzerine olacak; dişçilik malzemeleri. Son dönemlerde kulaktan kulağa mı yayıldı yoksa Türkiye'de dişçilik malzemeleri fiyatları mı arttın bilinmez ancak çok sayıda diş hekimimiz tarafından çeşitli ürün gruplarında sipariş almaya ve teslim etmeye başladık. Bu yazımızın devamı, dişçiye gitmek isteyenler değil, dişçi tanıdığı olan, bizzat diş hekimi olan ya da diş hekimlerine dişçilik malzemesi ticareti yapmak isteyen kullanıcılarımızı ilgilendiriyor.

 

Yurtdışından Dişçilik Malzemeleri

 

Orthodontic malzemeler için sipariş veren kullanıcılarımızla yaptığımız kısa görüşmelere aşağıdaki sonuçlara vardık.

1 - Türkiye'de malzemeler çok pahalı.

2 - Her ürünü bulmak çok zor.

3 - Kalitesiz malzemeler var.

 

Aslında Amerika'dan dişçilik malzemeleri getirmek bu üç soruna da çözüm bulan nitelikte. Nitekim Amerika'dan dişçilik malzemeleri getirten kullanıcılarımız, bir sonraki siparişlerinde lotlarını artırarak hemen her malzemesini aracılığılımızla getirmeye başladı. Peki şimdi aklınızdaki sorulardan bazıları, ürünleri nasıl bulacaksınız, nasıl sipariş vereceksiniz, ne kadara mal olacak, kaç günde gelecek gibi. Eğer cevaplamaya çalıştığımız genel sorular dışında özel sorularınız olursa bize hiç çekinmeden whatsapp hattımızdan mesaj atabilirsiniz. İlk sipariş her zaman tedirgin edici olabilir ancak sonrasında, iş hacminize kattığı değeri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

 

Yurtdışından Dişçilik Malzemeleri

 

Eğer spesifik olarak bir markanın internet sitesinden alışveriş yapmak zorunda değilseniz en doğru alışveriş sitesi ebay.com. Buradan vermek istediğiniz siparişleri aratıp, sipariş vermek istediğiniz ürün linklerini amerikasepetim hesabınıza yapıştırarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizin için ürünleri satın alacak va Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Tüm gümrük işlemlerinizi ücretsiz olarak biz yapacağız.

 

 

Dişçilik malzemeleri gümrük vergisine tabidir. Ancak endişelenmeyin, sizi gereksiz gümrük prosedürleri ve bürokrasi ile uğraştırmayacağız. Konusunun uzmanı gümrük müşavirlerimiz sizin için tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayacak ve paketlerinizi adresinize teslim edecek. Güncel gümrük vergi oranı için whatsapp hattımızla ileitişime geçebilirsiniz. 

 

Amerika'dan vermek istediğiniz dişçilik malzemeleri, Los Angeles merkezimize gelmesi ardından 3-8 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Daha evvel de belirttiğimiz gibi, aklınıza muhakkak sorular takılmıştır. Lütfen çekinmeden, ister bize whatsapp hattımızdan, isterseniz de [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.