Yurtdışından Dişçilik Malzemeleri

Bugünkü yazımız daha spesifik bir konu üzerine olacak; dişçilik malzemeleri. Son dönemlerde kulaktan kulağa mı yayıldı yoksa Türkiye'de dişçilik malzemeleri fiyatları mı arttın bilinmez ancak çok sayıda diş hekimimiz tarafından çeşitli ürün gruplarında sipariş almaya ve teslim etmeye başladık. Bu yazımızın devamı, dişçiye gitmek isteyenler değil, dişçi tanıdığı olan, bizzat diş hekimi olan ya da diş hekimlerine dişçilik malzemesi ticareti yapmak isteyen kullanıcılarımızı ilgilendiriyor.

 

 

Orthodontic malzemeler için sipariş veren kullanıcılarımızla yaptığımız kısa görüşmelere aşağıdaki sonuçlara vardık.

 

1 - Türkiye'de malzemeler çok pahalı.

2 - Her ürünü bulmak çok zor.

3 - Kalitesiz malzemeler var.

 

Aslında Amerika'dan dişçilik malzemeleri getirmek bu üç soruna da çözüm bulan nitelikte. Nitekim Amerika'dan dişçilik malzemeleri getirten kullanıcılarımız, bir sonraki siparişlerinde lotlarını artırarak hemen her malzemesini aracılığılımızla getirmeye başladı. Peki şimdi aklınızdaki sorulardan bazıları, ürünleri nasıl bulacaksınız, nasıl sipariş vereceksiniz, ne kadara mal olacak, kaç günde gelecek gibi. Eğer cevaplamaya çalıştığımız genel sorular dışında özel sorularınız olursa bize hiç çekinmeden whatsapp hattımızdan (+1 424 335 1456) mesaj atabilirsiniz. İlk sipariş her zaman tedirgin edici olabilir ancak sonrasında, iş hacminize kattığı değeri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

 

 

Eğer spesifik olarak bir markanın internet sitesinden alışveriş yapmak zorunda değilseniz en doğru alışveriş sitesi ebay.com. Buradan vermek istediğiniz siparişleri aratıp, sipariş vermek istediğiniz ürün linklerini amerikasepetim hesabınıza yapıştırarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizin için ürünleri satın alacak va Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Tüm gümrük işlemlerinizi ücretsiz olarak biz yapacağız.

 

Dişçilik malzemeleri gümrük vergisine tabidir. Ancak endişelenmeyin, sizi gereksiz gümrük prosedürleri ve bürokrasi ile uğraştırmayacağız. Konusunun uzmanı gümrük müşavirlerimiz sizin için tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayacak ve paketlerinizi adresinize teslim edecek. Gümrük vergi oranı %20 dir. Örneğin 100$ değerinde dişçilik malzemesi sipariş verirseniz, kargo ödemenizle birlikte 20$ gümrük vergisini ödeyeceksiniz. Bunun dışında başka bir ödeme talep edilmeyecek.

 

Amerika'dan vermek istediğiniz dişçilik malzemeleri, Los Angeles merkezimize gelmesi ardından 2-5 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Daha evvel de belirttiğimiz gibi, aklınıza muhakkak sorular takılmıştır. Lütfen çekinmeden, ister bize whatsapp hattımızdan, isterseniz de [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp