Yurt Dışından Oto Yedek Parça Getirtmek

Yurt dışından oto yedek parça getirtmek imkansız diye düşünüyorsanız, bu ümitsizlik tarihe karışmalıdır. Çünkü bırakalım sadece yurt dışından oto yedek parça getirtmek imkansızlığını teleskoptan gazlı içeceğe, müzik aletinden matkaba kadar aklınıza gelebilecek her ürünü Amerikasepetim.com sayesinde gümrüğe takılma riski olmadan sipariş edebilirsiniz.

 

 

Öncelikle şu konuda bir netleşmek gerekiyor. Amerikasepetim.com lisanslı bir aracı kurum olduğu için kişisel olarak getirtmek isteyip gümrüğe takılma ihtimali olan tüm ürünleri adresinize kadar teslim edebiliyor. Nasıl yurt içinden alışveriş yapıyorsanız, yurt dışından da alışveriş yapabildiğinizi ve bunun yurt dışından oto yedek parça getirtmek de dahil olmak üzere envai çeşit ürünü daha ucuz bir şekilde alabildiğinizi düşünün. Daha önce alışveriş yapanlar sistemi zaten az çok biliyorlardır. Amerikasepetim.com yurt dışından oto yedek parça getirtmek isteyenler de dahil olmak üzere bu güne kadar binlerce kullanıcına yurt dışından aldığı ürünü sorunsuz bir şekilde teslim etmiştir.

 

 

Yurt dışından oto yedek parça getirtmek gibi bir alışverişin avantajı ulaşım araçlarınızın parçalarını çok daha ucuza mal etmektir ve istenilen her parçayı bulabilmektir. Biliyorsunuz oto yedek parçalarına ulaşabilmek de maliyeti kadar önemlidir çünkü her markanın oto yedek parçasına ulaşabilmek de kolay olmuyor. Ve yurt içinde aldığımız oto yedek parçaları zaten yurt dışından oto yedek parça getirtmek sürecinden geçiyor.

 

 

Sözün özü her halükarda yurt dışından oto yedek parça getirtmek mümkün. İster yetkili servis olun ister bireysel olarak alışveriş yapmak isteyin, Amerikasepetim.com ile iletişim kurmanız kafi. Biz sizin adınıza yurt dışından oto yedek parça getirtmek işlemlerinizi yürütüyoruz. Ve buna almak istediğiniz her ürün dahil. Sistem kısaca şu şekilde işliyor;

 

 

1: Öncelikle yurt dışından oto yedek parça getirtmek istediğiniz ürünü güvenilir yerlerden satın alıp (Amazon, eBay ya da bunlar gibi güvenilir yerler) bizim Amerika’daki ofisimizi adres olarak gösterebilirsiniz. Ya da yurt dışından oto yedek parça getirtmek istediğiniz ürünlerin linkini web sitemizdeki ‘’benim için satın al’’ sekmesiyle bize gönderirsiniz. Tüm işlemlerle ilgileniriz. Ürünler bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde gümrüğe takılmadan sorunsuz bir şekilde adresinize kadar ulaşır.

 

2: Ödemeleri kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. Alışveriş sırasında yapacağınız toplam ödeme dışında ek bir ücret ödemezsiniz.

 

3: Her ürün herhangi bir hasar durumuna karşı sigortalıdır.

 

4: Yurt dışından oto yedek parça getirtmek istiyorsanız ya da başka bir ürün / ürün grubu lütfen whatsapp hattımızdan ve destek@amerikasepetim.com adreslerinden yazın. Youtube ve instagram adreslerimizden takip edin. Mutlu alışverişler.

 

Diğer Konular
whatsapp