Worx Ürünleri

Hırdavat malzemeleri ev ve bahçemiz başta olmak üzere bilumum alanda hayatımızı kolaylaştıran hatta anlık kurtarıcı işlevlerde bulunan irili ufaklı sayısız parçalardan oluşurlar. Ağaç kesim motorlarından yani bildiğimiz testereden, akülere, bahçe tarım aletlerinden, boru malzemelerinden, boya işlerine kadar aslında ihtiyaç duyduğumuz tüm hayati işlerde kullanılırlar. Elbette her üründe büyük küçük demeden kalite çok önemlidir burada da hırdavat markasının bilinirliği, kalitesi ve buna oranla piyat performans dengesi devreye girer.

 

 

Worx ürünlerini özellikle yurt dışında yaşamış ya da bir şekilde kullanmış olanlar kalite bakımından fiyat performans dengesini deneyimlemiş olacaklardır. Özellikle Türkiye’de satışı olan hırdavat markalarına göre daha ucuz ve kaliteli olarak elde edilebilir. Aslına bakılırsa ister Worx Ürünleri olsun ister başka ürünler, yurt dışından getirilen her üründe bu böyledir. Burada satıcıya da alıcıya da hak vermeden olmaz. Ama şöyle de bir gerçek var ki günümüzde satıcının yurt dışından getirdiği bir ürün artık amerikasepetim gibi aracı kurumlar sayesinde kişinin kendisinin de yapabileceği bir durumdur. Çünkü örneğin Worx Ürünlerinden olan bir testereyi yurt dışından öyle bir ürün mü getirilirmiş gibi düşünmek tarihe karışmalıdırJ.

 

 

Bakın mesela Amazon.com’da Worx Ürünlerinden en çok satanlardan yalnızca bir örnek olarak şu ağaç testeresi;  https://www.amazon.com/WX550L-Reciprocating-Orbital-Variable-Tool-Free/dp/B01LW6OEMU?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1 güncel fiyatıyla 85 dolar civarındadır. Aynı işlevi gören daha az kalitedeki bir ürünse Türkiye’de neredeyse 1000 TL civarında satılabilmektedir. Burada aslında değişmesi gereken bilinç yurt dışından Worx Ürünleri gibi envai hırdavat çeşidinden, elektronikten kozmetiğe aklınıza gelebilecek her ürünün getirilebileceğidir. Çünkü e-ticaret sitelerinden online olarak yaptığınız alışverişlerden yurt içinde aracılık kuran kurye firmalar varsa, amerikasepetim gibi gümrükte takılma riski olan ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına ulaştıran lisanslı kurye firmalar sayesinde yurt dışından ürün getirtebilmek de mümkündür.

 

 

Amerikasepetim.com de bu işin öncülerinden olarak uzmanlaşmıştır. Bu bilgiler daha önce bizim sayemizde Worx Ürünleri ya da başka hırdavat markalarından, ya da başka ürün gruplarından alışveriş yapmamış olanlar için geçerlidirJ. Daha önce bizden alışveriş yapmadıysanız Worx Ürünleri ya da başka hırdavat markalarından almak istediğiniz her türlü ürün için bizimle whatsapp ve [email protected] adreslerinden irtibata geçin lütfen. İnternet sitemizi biraz incelediğinizde sistemin ne kadar kolay ve sorunsuz işlediğini fark edeceksiniz. Amerikasepetim.com sayesinde istediği her ürüne kavuşanlar sistemin şu şekilde işlediğini biliyorlar. Yine de hem hatırlatmak adına hem de aşina olmayanlar adına kısaca bahsetmek gerekirse;

 

 

1. Amerikasepetim.com normalde gümrükte takılma ihtimali olan ürünleri lisanslı aracı kurye firması olduğu için sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kapınıza kadar teslim eder.

 

2. Amerikasepetim.com’un çalışma adresi Amerika’dadır. Sizin ister Worx Ürünleri olsun ister başka ürünler olsun şu iki yöntemle yapacağınız tüm alışverşleri sigortalı bir şekilde adresinize ulaştırır.

 

2.1. Öncelikle aldığınız ürünün adres bilgilerini bizim Amerika’daki adresimize yönlendirirsiniz.

 

2.2. Ya da Worx Ürünleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünü almak istediğiniz alışveriş sitesinden beğenip ürün linkini ‘’benim için al’’ olarak bize bildirirsiniz biz sizin adınıza alırız. Her iki yöntemle de Amerika’daki teslimat birimimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde size ulaştırırız.

 

3. Ödemelerinizi kredi kartıyla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında ek ücret ödemezsiniz.

 

4. Youtube ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip ederseniz sevinirizJ. Ve yinelemek gerekirse aklınıza gelen her soru için whatsapp, [email protected] adreslerinden bizlere yazabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

 

Diğer Konular
whatsapp