BLOG YAZILARI

- Vortex Optics

Gerek avcılık yaparken gerekse uzak yerleri görmek için iyi bir dürbün kullanmak en önemli şeydir. Vortex Optics, bu alanda en önde markalardan biridir. Amerikasepetim sayesinde Vortex ürünlerini Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Vortex Optics markası ve Amerikasepetim hakkında bilgilere yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

 

 

Vortex Optics Hakkında

2002’ de kurulmuş olan Vortex markası, askeri ve profesyonel dürbün üretimleri yapmaktadır. Hem manuel kullanılan hem de silah üstünde kullanılan dürbün modelleri bulunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip ve birçok farklı özelliği bulunan Vortex ürün çeşitlerinden bazıları:

 • Tüfek dürbünleri
 • Red dots (Kırmızı nokta dürbünleri)
 • El dürbünleri 

 

Vortex Optics

 

Vortex dürbün modellerinin yanı sıra gerekli ekipman ve giysilere de yer vermektedir. Bu ekipmanlardan bazıları:

 • Kadın ve erkek gömlekleri, kamuflaj giysileri, sweatshirtler, yelekler, tişörtler, kazaklar, ceketler, çoraplar, şapkalar, eldivenler vb.
 • Termoslar,
 • Yama ve armalar,
 • Dürbünleri taşımak için sırt ve bel çantaları,
 • Dürbünleri taşımak için boyun askıları,
 • Dürbün adaptörleri,
 • Dürbün lensleri temizlik kitleri,
 • Dürbün lensleri temizlik kalemi vb. 

 

Vortex Optics

 

Vortex dürbünlerde bulunan özellikler kullanılacak ortama ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. Ürünlerin tamamı çeşitli darbe ve düşmelere dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlüklü lensler, güneş enerjisi ile çalışan dürbünler, ultra zoom özelliği, gece görüşlerinde netlik ve canlı görünüm özelliği, uzun mesafeli menzil özelliği, hafif ve taşıması kolay dürbün formu gibi nitelikleri ile Vortex markalı dürbünler oldukça kullanışlı ve insanların beğenisini kazanmıştır.

 

Vortex Optics

 

Birçok askeri silah çeşidine uyum sağlayan Vortex dürbünler, silah ağırlığına ekstra bir ağırlık eklemeden kolay bir kullanım imkânı sunar. Dürbün lenslerinde bulunan kapaklar takılıp çıkarılabilmektedir. Dürbünlerin çoğu alüminyum kaplıdır. Su geçirmez özellikteki lensler, sisli ve çok karanlık ortamlarda bile görüş engeli yaratmaz.  

 

Vortex Optics

 

Dürbünlerin üç farklı renk seçeneği mevcuttur. Siyah, gri ve kahverengi olarak üretilen dürbünler kullanılabilecek her bölge için gerekli özelliklere sahiptir. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan Vortex dürbünleri, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. 

 

Vortex Optics

 

Vortex Optics Türkiye Satış

Vortex Optics ürünlerini Amerika'dan sipariş vermeniz artık çok kolay. Amerika'dan sipariş vermeyi sizin için kolaylaştıran Amerikasepetim sayesinde dilediğiniz ürünü evinize kadar getirtebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 15-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.