Volcom Wetsuits

Türkiye’de yaşayıp niş bir hobisi olanların ne kadar zorluk yaşadığının farkındayız. Bu nedenle Volcom Wetsuit modellerini, zahmetsizce adresinize teslim ediyoruz. Nasıl mı? Buyrun başlayalım.

 

 

Volcom Wetsuit Hakkında

 

Volcom, başta sörf olmak üzere su sporları odaklı ürünler tasarlayan, pazarlayan ve dağıtan bir markadır. 1991 yılında kurulan Volcom, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirkettir. Kurulduğu zamandan bu yana her zaman sörf endüstrisinin önde gelen markaları arasında yer almayı başaran Volcom, hemen hemen her ürününde radikal arayışlar ve farklılıklarıyla ön plana çıkıyor.

 

 

Hem erkek hem kadın hem de çocuklar için su sporları ürünleri üreten Volcom, oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle her deniz aşığının ihtiyaçlarını karşılıyor. Yalnızca su sporlarına yönelik değil, aynı zamanda günlük giyim konusunda da çok sayıda ürün sunan Volcom, ekolojik ve sürdürülebilir çalışmalarıyla da biliniyor.

 

 

Volcom; daha sürdürülebilir lif seçimi, hayvan dostu üretim ve ürün işleme tercihleri ile gerçek anlamda bir doğa dostu. Sörften kaykaya, snowboarddan dalmaya kadar her alanda ürünler sunan Volcom, ürünlerinde kalite ve sağlamlık konusunda da oldukça hassas.

 

 

Wetsuitler, sörf tarihinin en önemli icatlarından biridir. Dalgıç giysisi anlamına gelen wetsuit, sörfçüleri herhangi bir su sıcaklığı ve hava koşulunda sıcak ve rahat tutar. Bir wetsuit giymek, sudaki zamanı en üst düzeye çıkarmanın en iyi yoludur. Özellikle soğuk su sörfçüleri için olmazsa olmazdır.

 

 

Bir wetsuit satın almak önemli bir iştir ve doğru wetsuitin seçilmesi büyük önem taşır. Haftada iki kez sörf yapan biniciler için, bir wetsuit en az üç yıl kullanılabilecek bir yatırımdır. Bütçeye bağlı olarak her zaman kış wetsuits ve yaz wetsuits arasında geçiş yapılabilir.

 

 

Yeni bir Volcom wetsuit satın almadan önce kararlaştırılması gereken üç temel şey vardır. Öncelikle, kısa wetsuit mi yoksa tam bir takım wetsuite mi ihtiyaç duyulduğu belirlenmelidir. Kısa bir wetsuitler genellikle Hawaii, Endonezya, Tahiti, Orta Amerika ve Brezilya gibi en sıcak enlemlerde sörf yapmak için en iyi seçimdir. Tam takım wetsuitler ise Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Afrika, Avrupa ve Avustralya gibi daha yüksek enlemlerde yaşayan sörfçülerin ilk seçimidir.

 

 

İkinci konu ise ortalama sörf koşulları için milimetre cinsinden ideal wetsuit kalınlığını seçmektir. Bu seçim, yine en çok sörf yapılan yerlerin ortalama hava ve su sıcaklığına bağlı bir karardır. Son olarak hangi dikiş özelliklerinin bütçeye uygun olduğu belirlenmelidir.

 

 

Volcom Wetsuit Sipariş

 

Volcom Wetsuit ürünleri kendi sitesinde, amazonda, çeşitli outdoor mağazalarda, hatta ikinci el olarak ebay’de bulabileceğiniz bir ürün grubudur. Dolayısıyla her iki servisimizden de faydalanabilirsiniz. Servislerimizi detaylı şekilde incelemek için aşağıdaki videolarımızı inceleyebilir, Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp