Vital Proteins Collagen Peptides

Yaşlanmayı geciktirmekten eklem sağlığına, cildi yenilemekten saç ve tırnak bakımına kadar aklınıza gelebilecek hemen her konuda vücudunuzun destekçisi olan kolajen, ilk markası Vital Proteins ile kapınıza kadar geliyor. Nasıl mı? Haydi başlayalım.

 

 

Vital Proteins Kolajen Hakkında

 

Vital Proteins’in 2013’te piyasaya sürülme hikayesi kurucusu Kurt Seidensticker’ın koşu yüzünden dizinde bir sakatlık yaşamasıyla başlamıştır. Hevesli bir koşucu olan Seidensticker, yaşadığı bu rahatsızlık yüzünden eklem sağlığını desteklemeye yarar sağlayacak bir ürün arayışına çıkmıştır ve bu sayede kendi markası Vital Proteins’i kurmuştur.

 

 

 

Kolajen tozları, takviye gıdalar, kolajen suları, kolajen çikolataları ve sakızlar da dahil olmak üzere büyük bir ürün yelpazesine sahip olan Vital Proteins’in vegan seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda ürünlerinde süt ve süt ürünleri kullanılmamaktadır ve ürünler gluten içermemektedir. Kolajen, glisin, prolin, hidroksiprolin ve arginin amino asitlerinden oluşan bir proteindir ve bunların tümü vücudumuzun bağ dokusu, cilt, saç ve tırnakların mümkün olduğunca sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Bu nedenle günlük rutine takviye gıda olarak kolajeni eklemek önemlidir.

 

 

Vital Proteins Kolajen Peptitleri

 

Hyaluronic asit ve C vitamini içeren yapısıyla saçların, tırnakların, eklemlerin ve cildin daha sağlıklı olmasını sağlayan kolajen peptitleri, toz şeklindedir ve bu nedenle günlük hayatta kullanmak oldukça kolaydır. Kahve ve smoothie gibi sıcak veya soğuk içeceklerde çözünebilen bir yapısı vardır. İçecekler dışında yemekler ve tatlıların içinde de kullanılabilen bu toz, vücudun ihtiyacı olan kolajen takviyesini sağlamaya yetmektedir. İçeriğinde 20g kolajen bulunmaktadır, aynı zamanda gelişmiş biyoyararlanım için sodyum hyaluronattan elde edilmiş hyaluronic asit bulunmaktadır. Günlük C vitamini ihtiyacının %100’ünü karşılar.

 

 

Her gün 1 veya 2 kaşık Vital Proteins Kolajen Peptitleri tüketmek gerekli olan ek takviyeyi almaya yetmektedir. Ancak unutmamak gereklidir ki her insanın yaş, cinsiyet, kilo ve beslenme alışkanlıklarına göre alacağı Vital Proteins Kolajen Peptit miktarı değişir. Bu nedenle ‘Collagen Hesaplayıcı’ ile kişiler, kendi ihtiyaçlarına göre uygun miktarı hesaplayıp kullanabilmektedirler.

 

 

Paleo diyeti uygulamakta olan insanlar için de uygun olan Vital Proteins Kolajen Peptitleri, ilave şeker, tatlandırıcı ve koruyucu içermez. Tamamen doğal yapısıyla tüketicinin karşısına çıkar. Daha sağlıklı bir yaşam, daha sağlıklı saçlar, tırnaklar ve eklemler için gerekli olan takviye Vital Proteins Kolajen Peptitleri ile rahatça karşılamak görüldüğü gibi mümkündür. 

 

 

Vital Proteins Kolajen Satın Al

 

Hemen her popüler olan marka ve üründe olduğu gibi Vital Proteins Kolajen ürünlerde de simsarlar, sahte ürünlerle sizi yanıltmaya çalışıyor. Bu nedenle doğrudan Amerika’dan, doğrudan markanın kendisinden, güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı öneririz. Peki ya gümrük nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Paketlerinizin gümrük işlemleri uzman müşavirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kargo ücretinizle birlikte, gümrük vergisini de websitemiz üzerinden ödemeniz ardından, tüm gümrük işlemleriniz firmamızca yapılacak, sizden hiçbir belge, reçete ya da ek ücret istenmeyecek ve belirtmiş olduğunuz teslimat adresine paketiniz teslim edilecektir. Gümrük takılma, gümrük işlemi görme, gümrükten geçmeme gibi riskler söz konusu değildir.

 

 

 

Bu nedenle ister Benim İçin Al servisimizi kullanın, isterseniz de Paket Oluştur, tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır. Her iki servisimizin de nasıl çalıştığına dair detayları hemen aşağıdaki videolarımızda bulabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp