Vitacost.Com’dan Alışveriş Yapmak

Vitacost.com merkezi Amerika Florida’da bulunan dünyanın en saygın beslenme, vitamin, supplement markalarının bulunduğu bir alışveriş sitesidir. Vitacost.com’da binlerce çeşit supplement, ulaşılması zor vitaminler, diyet ürünleri (yiyecekten, içeceğe), spor için binlerce takviye ürünü bulabilmek mümkün. Vitacost.com’a biraz vakit ayırıp incelerseniz fark edeceksiniz. Amerikasepetim.com olarak bizim üzerinde durmaya çalıştığımız ana konu supplement ve vitamin gibi ürünlerin de artık yurt dışından sipariş verilebileceğini vurgulamaktır.

 

 

Bilmeyenler için hatırlatmak gerekirse Amerikasepetim.com lisanslı bir kurye firmadır. Yurt dışından normalde getirtilemeyen ürünler sayemizde gümrüğe takılma riski olmadan, sorunsuz olarak kapınıza kadar gelir. Vitacost.com gibi özellikle Amerika içine teslimat yapabilen siteler için süreç çok daha işler. Çünkü Amerikasepetim.com’un sevkiyat birimi de Amerika’dadır. Yani mantıken ister Vitacost.com ister başka bir siteden herhangi bir ürünü almak isteyin Amerika’ya bizim sevkiyat birimimize ulaşması yeterli. Biz sizin adınıza alıp Türkiye’deki adresinize gönderme konusunda aracılık sağlıyoruz. Ve yöntem yurt içinden alışveriş yapmak kadar kolay. Biraz daha detay vermek gerekirseJ;

 

 

Öncelikle supplement, vitamin gibi ürünlerin de Amerika başta olmak üzere yurt dışından getirilemeyeceğine dair algıların artık tarihe karışması gerekiyor. Bu konuda hemfikirsek alışverişe geçebiliriz.

 

 

Amerikasepetim.com bu güne kadar sorunsuz ve güvenilir bir şekilde, gümrüğe takılma riskini ortadan kaldırarak Türkiye’deki binlerce kullanıcısına binlerce supplement ve vitamin sevkiyatı yapmıştır. Bu konuda hassas noktalardan biri alışveriş yapacağınız yerin güvenilir olmasıdır. O yüzden örneğin supplement siparişi verecekseniz Vitacost.com gibi bir yeri tavsiye etmek istiyoruz.

 

 

Bizim sevkiyat birimimiz Amerika’dadır. Alacağınız ürün bize ulaştıktan en fazla bir hafta 8 gün içinde kapınıza kadar gelecektir. Yani mantıken bizler gümrükte takılma riskini lisanslı kurum olduğumuz için ortadan kaldırıyoruz ve ister Vitacost.com olsun ister diğer güvenilir alışveriş sitelerinden olsun almış olduğunuz her ürünün teslimat sürecini takip ediyoruz. Siz Vitacost.com’dan alışveriş yapmak istiyorsanız Amerikasepetim.com vasıtasıyla 2 seçeneğiniz mevcut, ikisi de çok kolay;

1. Öncelikle isterseniz Vitacost.com’a girip istediğiniz kadar ürün alıp, teslimat adresini Amerikasepetim.com’un Amerika’daki adresine gönderin.

2. Ya da Vitacost.com’a girip beğendiğiniz bir ürünün linkini Amerikasepetim.com’un arama motoruna kopyalayın. Direkt olarak alışverişi web sitemizden yapın ve ürün direkt bize gelsin. Her iki yöntemle de ürün bize ulaştıktan en geç 8 gün içinde kapınıza kadar gelsin.

3. Herhangi bir istenmeyen hasar dünyanın her yerinde her türlü alışverişte olabilir. Bu taramızdan baştan düşünülen bir opsiyondu. O yüzden tüm ürünler teslimat süresince sigortalıdır.

4. Vitacost.com’dan ya da örneğin Amazon.com, eBay.com ya da herhangi bir yerden almış olduğunuz ürünler gümrükte takılma riski olmadan kapınıza kadar gelir.

5. Ödemeleri havaleyle, kredi kartıyla taksitle ya da tek çekim olarak yapabilirsiniz. Paket kargoya verildikten sonra yani alışveriş esnasında yaptığınız toplam ödemeden başka ek ödemeyle karşılaşmazsınız. Yurt içindeki alışverişlerde de böyledir bildiğiniz gibi ve hiçbir farkı yoktur.

 

 

6. Daha önce alışveriş yapmayanların aklına soru gelmesi çok normal. Lütfen bize Amerikasepetim.com’daki whatsapp ikonundan ya da [email protected]’dan istediğiniz zaman yazın. Youtube ve instagram üzerinden takipte kalın. Mutlu alışverişler.

 

Diğer Konular
whatsapp