BLOG YAZILARI

- Vitacost.Com’dan Alışveriş Yapmak

Vitacost.com merkezi Amerika Florida’da bulunan dünyanın en saygın beslenme, vitamin, supplement markalarının bulunduğu bir alışveriş sitesidir. Vitacost.com’da binlerce çeşit supplement, ulaşılması zor vitaminler, diyet ürünleri (yiyecekten, içeceğe), spor için binlerce takviye ürünü bulabilmek mümkün. Vitacost.com’a biraz vakit ayırıp incelerseniz fark edeceksiniz. Amerikasepetim.com olarak bizim üzerinde durmaya çalıştığımız ana konu supplement ve vitamin gibi ürünlerin de artık yurt dışından sipariş verilebileceğini vurgulamaktır.

 

Vitacost.Com’dan Alışveriş Yapmak

 

Bilmeyenler için hatırlatmak gerekirse Amerikasepetim.com lisanslı bir kurye firmadır. Yurt dışından normalde getirtilemeyen ürünler sayemizde gümrüğe takılma riski olmadan, sorunsuz olarak kapınıza kadar gelir. Vitacost.com gibi özellikle Amerika içine teslimat yapabilen siteler için süreç çok daha işler. Çünkü Amerikasepetim.com’un sevkiyat birimi de Amerika’dadır. Yani mantıken ister Vitacost.com ister başka bir siteden herhangi bir ürünü almak isteyin Amerika’ya bizim sevkiyat birimimize ulaşması yeterli. Biz sizin adınıza alıp Türkiye’deki adresinize gönderme konusunda aracılık sağlıyoruz. Ve yöntem yurt içinden alışveriş yapmak kadar kolay. Biraz daha detay vermek gerekirseJ;

 

Vitacost.Com’dan Alışveriş Yapmak

 

Öncelikle supplement, vitamin gibi ürünlerin de Amerika başta olmak üzere yurt dışından getirilemeyeceğine dair algıların artık tarihe karışması gerekiyor. Bu konuda hemfikirsek alışverişe geçebiliriz.

 

Vitacost.Com’dan Alışveriş Yapmak

 

Amerikasepetim.com bu güne kadar sorunsuz ve güvenilir bir şekilde, gümrüğe takılma riskini ortadan kaldırarak Türkiye’deki binlerce kullanıcısına binlerce supplement ve vitamin sevkiyatı yapmıştır. Bu konuda hassas noktalardan biri alışveriş yapacağınız yerin güvenilir olmasıdır. O yüzden örneğin supplement siparişi verecekseniz Vitacost.com gibi bir yeri tavsiye etmek istiyoruz.

 

Vitacost.Com’dan Alışveriş Yapmak

 

Bizim sevkiyat birimimiz Amerika’dadır. Alacağınız ürün bize ulaştıktan en fazla bir hafta 8 gün içinde kapınıza kadar gelecektir. Yani mantıken bizler gümrükte takılma riskini lisanslı kurum olduğumuz için ortadan kaldırıyoruz ve ister Vitacost.com olsun ister diğer güvenilir alışveriş sitelerinden olsun almış olduğunuz her ürünün teslimat sürecini takip ediyoruz. Siz Vitacost.com’dan alışveriş yapmak istiyorsanız Amerikasepetim.com vasıtasıyla 2 seçeneğiniz mevcut, ikisi de çok kolay;

1. Öncelikle isterseniz Vitacost.com’a girip istediğiniz kadar ürün alıp, teslimat adresini Amerikasepetim.com’un Amerika’daki adresine gönderin.

2. Ya da Vitacost.com’a girip beğendiğiniz bir ürünün linkini Amerikasepetim.com’un arama motoruna kopyalayın. Direkt olarak alışverişi web sitemizden yapın ve ürün direkt bize gelsin. Her iki yöntemle de ürün bize ulaştıktan en geç 8 gün içinde kapınıza kadar gelsin.

3. Herhangi bir istenmeyen hasar dünyanın her yerinde her türlü alışverişte olabilir. Bu taramızdan baştan düşünülen bir opsiyondu. O yüzden tüm ürünler teslimat süresince sigortalıdır.

4. Vitacost.com’dan ya da örneğin Amazon.com, eBay.com ya da herhangi bir yerden almış olduğunuz ürünler gümrükte takılma riski olmadan kapınıza kadar gelir.

5. Ödemeleri havaleyle, kredi kartıyla taksitle ya da tek çekim olarak yapabilirsiniz. Paket kargoya verildikten sonra yani alışveriş esnasında yaptığınız toplam ödemeden başka ek ödemeyle karşılaşmazsınız. Yurt içindeki alışverişlerde de böyledir bildiğiniz gibi ve hiçbir farkı yoktur.

6. Daha önce alışveriş yapmayanların aklına soru gelmesi çok normal. Lütfen bize Amerikasepetim.com’daki whatsapp ikonundan ya da [email protected]’dan istediğiniz zaman yazın. Youtube ve instagram üzerinden takipte kalın. Mutlu alışverişler.

 

Amerikasepetim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz. Amerika'dan alışverişi kolay bir hale getirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.