Victorinox Çakılar

Kaliteli bir cep çakısı ya da hemen her yerde, her konuda işinizi görecek bir İsviçre çakısı arıyorsanız Victorinox tüm işlerinizi görecektir. İkonik logosu, kendine has kırmızısı ile nerede görseniz tanıyacağınız Victorinox ürünlerini sorunsuzca satın alıyor, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Victorinox Hakkında

 

Victorinox, 1884 yılında Karl Elsener tarafından kurulan İsveç menşeili bir bıçak üreticisidir. İsviçre çakısının dünyaca ün kazanmasının sebebi olan Victorinox, bıçaklarında adeta saat işçiliği gibi ince ve kalitesi işçilikler kullanmasıyla ön plana çıkıyor. Bir bıçaktan çok daha fazlasını vadeden ürünleriyle günümüzde hediye ve koleksiyon değeri de oldukça yüksek.

 

 

Victorinox tarafından yapılan ilk bıçak üretimi İsviçre ordusunda kullanılmak üzere tasarlanmıştı. Daha sonra Alman ordusu tarafından da siparişler aldı. Verilen siparişlerin birinde bıçağı kullanacak asker tarafından tornavidayla sökülmesi gereken bir tüfekte kullanılmak üzere bıçağa uygun bir tasarım yapılması istendi. Bu nedenle, bu ihtiyaca cevap vermek için Victorinox pek çok çözümü bir araya getiren bir tasarım geliştirdi.

 

 

Bu tasarımda bıçak ve tornavidanın yanında askerlerin konserve kutuları rahatlıkla açabilmesi için bir açacak da bulunuyordu. Böylece efsanevi İsviçre çakısı ortaya çıkmış oldu. Günümüzde İsviçre çakısı üretimi yapan çok sayıda marka olsa da Victorinox İsviçre çakısının mucidi, ilk üreteni ve orijinal İsviçre ordusu bıçağının sahibidir.

 

 

Günümüzde Victorinox hala ana ürün olarak çakı ve bıçak üretse de yalnızca bu alanda faaliyet gösteren bir şirket değildir. Zaman içerisinde ürün yelpazesini genişleten Victorinox, çatal bıçak takımları, şef bıçakları, seyahat bagaj ve çantalarının yanı sıra her cinsiyet için parfüm de üretmektedir.

 

 

Victorinox, ürünlerinin her alanda en yüksek standartları karşıladığını ve kaliteden asla ödün verilmediğini garanti ediyor. Victorinox ürünlerinin büyük bir çoğunluğu tamamen İsviçre yapımıdır ve İsviçre'de üretilir. İsviçre’de üretilmeyen ürünlerin büyük bir çoğunluğunu ise bazı uzmanlık nedenleriyle verimli üretim için gereken teknik altyapı, personel ve malzeme kaynaklarına daha kolay erişim gibi sebeplerden dolayı bagaj gibi seyahat malzemeleri oluşturuyor.

 

 

Bu ürünlerin aynı zamanda en yüksek standartları karşıladığından emin olmak için, ortaklar son derece dikkatli bir şekilde seçilir ve yüksek kalite standartları sıkı bir şekilde uygulanır. Victorinox'un tüm dünyada sektör lideri olmasını sağlayan da bu kalite düzeyidir. Bir aile şirketi olan Victorinox, 130 yılı aşkın köklere sahip bir şirket olarak günümüzde hala %90 hisse oranıyla aile tarafından yönetiliyor. Hisselerin kalan %10'u ise hayırsever projeleri destekleyen ve kâr amacı gütmeyen bir vakıf tarafından tutuluyor.

 

 

Victorinox Çakı Satın Al

 

Victorinox çakılar hemen her yerde bulabileceğiniz bir ürün olduğundan 3 siteyi ön plana çıkaracağız. Eğer bir Victorinox koleksiyoneriyseniz ve özel bir Victorinox arıyorsanız, ebay’de bulabilirsiniz. Eğer standart ürünleri güvenilir ve uygun fiyatlı arıyorsanız Amazon Amerika’ya bakabilirsiniz. Tüm bunların dışında yeni bir koleksiyon, yeni çıkan bir ürün arıyorsanız da Victorinox kendi sitesini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz yerden ister Paket Oluştur servisimizle, isterseniz de Benim İçin Al servisimizle siparişlerinizi verebilirsiniz. Her iki servisimizin de detayları aşağıdaki videolarımızda gösterilmiştir. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp