Van Cleef and Arpels

Van Cleef and Arpels siparişlerinde yararlanabileceğiniz tüm hizmetleri sizler için hazır hale getirmiş Amerikasepetin servisleri, ürünlere ait vergi, kargo ve gümrük işlemlerini gerçekleştirmektedir. İçeriğin devamından Amerikanpaketim hizmetlerinin avantajlarına ve Van Cleef and Arpels ürünleriyle alakalı teknik özelliklere ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Van Cleef and Arpels Hakkında

 

Van Cleef and Arpels 1896 yılında Paris’te kurulan lüks bir mücevher firmasıdır. Van Cleef and Arpels’in aksesuar, mücevherat ve saatlerden oluşan koleksiyonları özel üretim süreçlerinden geçmektedir. Hassasiyetle ve kaliteli işçilikle tasarlanan ve üretilen ürünler, özelliklerine göre bakım ve koruma gerektirmektedir. 

 

 

 

 

Broş, kolye, gerdanlık, yüzük, küpe, saat ve bilezik aksesuarlarında kullanılan malzemelerin çoğu değerli taşlardan oluşmaktadır. Özenle dizayn edilen Van Cleef and Arpels takıların kendine has şık zarif görünümleri bulunmaktadır.  

 

 

Van Cleef and Arpels

 

 

Yüzük kategorisinde nişan yüzükleri ve alyanslara da yer veren Van Cleef and Arpels, kibar modelleriyle sıklıkla tercih edilmektedir. Kadın takı ve aksesuarların ağırlıkta olduğu markada erkek takıları da sınırlı sayıda bulunmaktadır. 

Ürünler koleksiyonlarda tek parçalar halinde satılırken, set halinde satılan ürünler de bulunmaktadır. Klasik tasarımların beraberinde sıradışı tasarımlara da yer verilen koleksiyonlarda Van Cleef and Arpels tasarımcılarının imzalarına rastlanmaktadır. 

 

 

Van Cleef and Arpels

 

 

Takı ve aksesuarların yanı sıra parfümeri alanında da ürünleri bulunan markanın ürettiği parfümlerde tercih ettiği esansların arasında narenciye, odunsu koku, egzotik çiçekler ve bahar çiçekleri mevcuttur. Bois Dore EDP, Moonlight Patchouli, Feerie EDP, Feerie EDT ve Ce Reve De Cashmere en çok beğenilen Van Cleef and Arpels parfümlerinden bazılarıdır. 

 

 

Van Cleef and Arpels

 

 

Her bir ürün için bakım ve onarım talimatları ürün bilgilendirme bölümlerinde verilmekte ve önerilen kullanım sürdürüldüğünde takıların deformasyondan uzak ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmeleri sağlanmaktadır. Özellikle pırlanta, altın, elmas ve yakut malzemeleriyle hazırlanan yüksek mücevherat ürünlerinin saklanması ve bakımı oldukça önemlidir.  

 

 

Van Cleef and Arpels

 

 

Van Cleef and Arpels ürünleri orjinalliği belirtmek için özgünlük sertifikası ile birlikte gönderilmektedir. Sertifikasız aksesuarların orijinalliği bulunmamaktadır. 

 

 

Van Cleef and Arpels

 

 

Van Cleef and Arpels resmî web sitesinin yanında Boyner, Beymen ve Aliexpress üzerinden de ürün satın almalarını gerçekleştirebilirsiniz.  

 

 

 

Van Cleef and Arpels

 

Van Cleef and Arpels Satın Al

 

Türkiye’den oluşturacağınız Van Cleef and Arpels siparişlerinizde, yurt dışı alışverişlerinde yer alan gümrük işlemlerini ve vergi ödemelerini sizler için tamamlayan hizmet kanallarımızı tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz hizmet kanallarımız Paket Oluştur ve Benim İçin Al olmak üzere iki servisten oluşmaktadır. İki hizmet türünde de siparişlerinizin güvenilir bir şekilde adresinize teslimatı gerçekleştirilir ve kargo bekleme süresi büyük ölçüde kısalmış olur. Aşağıya eklenmiş olan videolardan servislerimizin işleyişini öğrenebilir ve Amerikasepetim ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp