BLOG YAZILARI

- Valentino Garavani Ayakkabıları

Valentino Garavani. Valentino markasını bilmeyeniniz yoktur. Peki Amerika'dan sipariş verebileceğinizi biliyor muydunuz? Amerikasepetim Amerika'dan alışveriş için size fırsat sunuyor. Valentino ve Amerikasepetim hakkında detaylı bilgiye blogumuzun devamında ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Valentino Garavani  Hakkında

Ünlü lüks tüketim markalarından biri olan Valentino Garavani, ayakkabılarıyla tüm dünyada modaya yön veriyor. Farklı ve kaliteli ayakkabılarıyla dikkat çeken Valentino hem günlük yaşamda hem de özel günlerde popülaritesini koruyabiliyor. Tüm dünyada ve Türkiye’de birçok temsilcisi bulunan Valentino’nun neredeyse her ayakkabısı ikon haline geliyor. 

 

 

 

 

Valentino Garavani İtalya merkezli bir lüks tüketim markasıdır. 1960 yılında kurulmuş olan bu şirket 2012 yılında Katar’a devredilmiştir. Kurulduğu yıldan beri giderek popülerleşen ve yayılan bu marka ününü her geçen gün biraz daha arttırmaktadır.

 

 

Valentino Garavani Ayakkabıları

 

 

Valantino Garavani yalnızca ayakkabı üreten bir marka değildir. Ayakkabı dışında birçok aksesuar ve kıyafet bu marka bünyesinde üretilmektedir. Her ürünü bir ikon niteliğinde olan bu markanın ürünleri kırmızı halılar için de vazgeçilmezler arasındadır. Herkes tarafından çok sevilen bu ürünler dünyanın her yerinde popülerliğini korumaktadır.

 

 

Valentino Garavani Ayakkabıları

 

 

Valentino’nun ayakkabıları Türkiye’de de en sevilen ayakkabılar arasındadır. Ancak bu markanın her ürünü Türkiye’de bulunmamaktadır. Bazı ürünler sadece Amerika ve Avrupa’da satılmaktadır. Bu ürünler için Türkiye’deki kullanıcıların yurt dışından alışveriş yapmaları gerekmektedir. Valentino Garavani’nin ürünlerinden bir kısmı ise yalnızca sınırlı sayıda üretilmektedir. Bu ürünlere erişmek ise o kadar kolay değildir. Amerikasepetim tam burada devreye giriyor.

 

Valentino Garavani Ayakkabıları

 

Valentino Garavani Türkiye Sipariş

Amerikasepetim olarak Amerika’dan Valentino Garavani sipariş etmenizi sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Amerikasepetim sayfamızı ziyaret ederek Amerika'dan istediğniz ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu makale 18-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.