Urban Decay Kozmetik

Son dönemlerin kozmetik ürünlerde en çok dikkat çeken, en çok gönderimini yaptığımız kozmetik markası Urban Decay bugünkü konuğumuz. Urban Decay ürünleri ne yazık ki Türkiye’de yok, olan birkaç yerde de çok pahalı. Urban Decay hakkında bilmediklerinizi, en çok satan ürünlerini, nerede bulacağınızı ve nasıl getirteceğinizi anlatacağız, arkanıza yaslanın ve yazımıza devam edin.

 

 

 

Urban Decay Hakkında

 

Urban Decay, merkezi Newport Beach California’da olan, L’Oreal’ın bir alt kozmetik markasıdır. Bilinen en popüler koleksiyonu Naked koleksiyonudur. Birçok kişi Naked koleksiyonunu ayrı bir marka olarak bilir ancak Urban Decay markası altındadır.

 

 

 

En Çok Satan Ürünleri

 

Urban Decay en çok satan ürünleri Naked far paletleri, göz kalemleri, fondöten koleksiyonları ve primer uygulayıcılarıdır. Ayrıca en çok gönderimini yaptığımız ürünleri arasında all nighter, mascara ve nemlendirici spreyler ile devam etmektedir.

 

 

Nereden Sipariş Verebilirsiniz

 

Urban Decay ürünleri Amerika içinde çok geniş bir ağda satışa sunulmaktadır. Bloomingdale’s ten TJ Maxx’e, kendi sitesinden Sephora’ya, diğer kozmetik sitelerinden giyim sitelerine kadar birçok sitede bulabilirsiniz. Genelde fiyatları arasında fark bulunmamasıyla birlikte, bazı sitelerde site genelinde yapılan indirimler ya da verilen indirim kodlarından faydalanarak daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz

 

Amerika’dan daha evvel alışveriş yapanlar zaten bildiği gibi, siparişinizi ilgili siteden veriyorsunuz, shipping address formuna, size verdiğimiz Amerika adresinizi giriyorsunuz ve gerisini bize bırakıyorsunuz. Eğer Amerika’dan daha evvel alışveriş yapmadıysanız ve buna alışkın değilseniz, sorun değil, ilk alışverişinizi birlikte yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Urban Decay ürününü seçmek ve Benim için Al formumuza yapıştırmak. Ödemenizi yapmanız ardından sizin için satın alıyor ve Türkiye adresinize gönderimini sağlıyoruz.

 

 

Gümrük İşlemleri Nasıl Olacak

 

Tüm gümrük işlemleri ile biz ilgileniyoruz. Gümrük takılması gibi bir durum söz konusu değil. Tüm gönderilerimizi kurumsal olarak yaptığımızdan sorunsuzca paketlerinizi teslim alıyor olacaksınız.

 

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için bize whatsapp destek hattımızdan yazabilirsiniz. Dilerseniz ilk siparişinizi birlikte de oluşturabiliriz.

Diğer Konular
whatsapp