Ulta Beauty Alışveriş

`Amerika’dan kozmetik ürünler mi gelir canım` klişesine dahil olanlardansanız, yaklaşın size bir sır verelim. Amerikasepetim olarak Amerika’dan getirmek istediğiniz dilediğiniz kozmetik siparişinizin tüm kargo ve gümrük işlemlerini tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Üstelik gümrük takılma riskiniz olmadan.

 

 

Ulta Beauty Hakkında

 

Ulta Beauty, 1990 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan bir güzellik mağazaları zinciridir. Kurulduğu ilk günden beri alanında geniş bir vizyona sahip olan Ulta Beauty, etkileyici bir renk yelpazesi ve herkes için şık bir görünümün yanı sıra koyu ve açık renklerin dengeli bir karışımını vadediyor. Ulta Beauty’e göre makyaj, yalnızca kozmetikten ibaret değil aynı zamanda cilt bakımının da bir parçasıdır.

 

 

Yalnızca kadınlar değil aynı zamanda erkekler için de pek çok ürün üreten Ulta Beauty, makyaj, banyo, vücut ürünleri, cilt bakımı, saç bakımı, oje, parfüm ve bazı erkek ürünlerine ek olarak hem üst düzey hem de eczane düzeyinde kozmetik, bakım ve koku ürünleri vadediyor.

 

 

Ulta Beauty’i benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri ise istisnasız her mağazasında küçük bir güzellik salonu bulundurmasıdır. Oldukça geniş ve büyük bir mağaza formatına sahip olan Ulta Beauty mağazalarında bulunan bu salonlarda, konsiyerj masası, cilt bakım odası, saç yıkama ve saç boyama alanları bulunur. Bu salon içerisinde, alanında oldukça iyi olan saç stilistlerinden saç kesimi ve boyama hizmetleri alınabilir.

 

 

Aynı zamanda cilt terapistlerinden cilt ve yüz bakımı, diğer profesyonellerden ise manikür ve pedikür gibi hizmetler alınabilir. Ek olarak profesyonel makyaj uygulamalarının yanı sıra ağda, kirpik uygulamaları ve kaş renklendirme işlemleri de yaptırılabilir. Kısacası Ulta Beauty, yalnızca kozmetik ve cilt bakım ürünleri satan bir marka değil aynı zamanda bir güzellik merkezidir.

 

 

Ulta Beauty, 2014 yılının mayıs ayı itibariyle 713 milyon dolarlık bir ciroya sahipti. Yalnızca birkaç ay içerisinde cirosunu %22 arttıran Ulta Beauty, 2019 yılının ilk ayları itibariyle 2.124 milyar dolarlık yıllık cirosu ve sayıları 44 bini aşkın çalışanıyla dünyanın en büyük güzellik markaları arasında yer alıyor. Ayrıca Ulta Beaty, Forbes 2019 en çok çeşitlilik sunan marka, Forbes 2019 en iyi kadın markası, Forbes 2020 en çok çeşitlilik sunan marka, Forbes 2020 en iyi kadın markası ödüllerine sahip olmasının yanı sıra Diversity Inc 2020 en çok dikkat çeken 50 şirket arasında yer alıyor.

 

 

Ulta Beauty Sipariş

 

Ulta Beauty siparişlerinizi iki şekilde verebilirsiniz. Birincisi, Amerikasepetim’e ücretsiz üye olur ve Amerika adresinizi alırsınız. Ulta Beauty’den dilediğiniz ürünü kendi kartınızla satın alır ve size verdiğimiz Amerika adresinize yönlendirirsiniz. Paketiniz ulaştığında kargo ve gümrük ücretinizi iletiriz. Ödemenizi tamamlamanız ardından tüm işlemlerinizi yaparak, sorunsuzca adresinize teslim ederiz. Bu hizmetimize Paket Oluştur diyoruz. Detaylarını aşağıdaki videomuzda bulabilirsiniz.

 

 

İkincisi ise, hiç bunlarda uğraşmaz, sipariş vermek istediğiniz ürün bilgilerini bize iletirsiniz, sizin için ürünü/ürünleri satın alır, kargo ve gümrük işlemlerini yapar, Türkiye adresinize sorunsuzca teslim ederiz. Bu hizmetimize de Benim İçin Al diyoruz. Detaylarını aşağıdaki videomuzda bulabilirsiniz.

 

Diğer Konular
whatsapp