BLOG YAZILARI

- Tusol Wellness

Kullanıcılarına sağlıklı beslenme imkânı sağlayan Tusol Wellnes markasının ürünlerini, Amerikasepetim sayesinde doğrudan ABD’den alabilirsiniz. Tusol Wellnes siparişleriniz gümrükte takılmaz ve kargoda hasar görmeden kapınıza kadar gelir. Söz konusu marka ve hizmetlerimiz hakkındaki bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Tusol Wellness Hakkında

 

Tusol markası, 2018 yılında daha fazla kişiye sağlıklı beslenme imkânı sunmak amacıyla kurulan bir markadır. Kurulduğu günden itibaren sağlıklı beslenmeyi sağlamak için farklı ürünler üreten marka, bu ürünlerin dünyanın her yerine ulaşmasını ister ve bunun için çalışır. Bu amaçla yeni ürünü olan smoothie’leri üretmiştir. 

 

 

 

 

Sağlıklı ve bir o kadar da pratik olan bu ürün ile birlikte sağlıklı beslenmeyi, daha kolay, daha ucuz ve daha pratik hale getirmeyi amaçlayan marka ürünlerini dünyanın çok sayıda noktasına satar. Bu ürün ile birlikte kişilerin bağırsak sağlığını korumayı, metabolizmayı desteklemeyi ve enerjiyi arttırmayı sağlayan Tusol Wellness markası smoothie’lerini kişilerin isteklerini karşılayabilecek kadar çeşitli şekilde üretir. 

 

 

Tusol Wellness

 

 

Farklı malzemeler kullanarak karışımlar oluşturan marka, kişilerin tercih ettiği sebze meyve ve içecekleri harmanlayarak enerji kaynağı olan ve besin değerleri yüksek olan bir içecek ortaya koyar. Kilo vermek ya da kilo almak isteyen kişiler bu karışımları kullanarak kolaylıkla hedeflerine ulaşabilirler. 

 

 

Tusol Wellness

 

 

Kilo almak isteyen kişiler tercih edecekleri yüksek kalorili ve içeriğinde bulunan maddelere göre karbonhidrat ve protein içeren karışımları tercih ederek amaçlarına ulaşabilirler. Kilo vermek isteyen kişiler ise düşük kalorili ve tercihlerine göre detoks etkisi olan karışımları tercih ederek kolay yollarla amaçlarına ulaşabilirler.

Tusol Wellness

Günlük hayatta sağlıklı beslenmeye vakit ayıramayan kişiler için bir çözüm yolu olan bu içecekler günlük olarak alınması gereken besin değerlerini karşılar ve kişilerin sindirim sistemini zorlamaması sebebiyle çok daha kolay bir kullanım sağlar. Dünyanın çok sayıda noktasından bu ürüne ulaşarak ürünü satın alıp kullanmak isteyen kişiler, ürünün kendi sitesini ya da farklı çok sayıda siteyi tercih ederek alışveriş yapabilirler.

 

 

Tusol Wellness

 

Tusol Wellness Türkiye

 

Tusol Wellnes Türkiye’den sipariş edilebilen ve Amerika’dan getirilebilen ürünler sunar. Bu ürünleri kendi adınıza sipariş ettiğinizde gümrükte takılma ihtimali oldukça yüksektir. Bizden hizmet aldığınız takdirde paketleriniz gümrükte takılmaz. Tecrübeli ve uzman gümrük müşavirlerimiz, ürünlerinizle bizzat ilgilenir. Amerikasepetim olarak siparişlerinizin gümrükte takılmayacağını garanti ediyoruz. Ayrıca hızlı, güvenli ve ekonomik bir kargo hizmetiyle paketinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Avantajlarımızdan faydalanmak isterseniz, WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.