BLOG YAZILARI

- TULA Skincare Ürünleri

Günümüzde güvenilir cilt bakım ürünleri bulmak çok kolay değil. Cildimizi sağlıklı bir hale getirmeye uğraşırken kötü sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Eğer güvenilir bir cilt bakım markası arıyorsanız Tula Skincare bütün beklentilerinizi karşılayacaktır. Tula cilt bakım ürünlerini Amerika'dan nasıl sipariş verebilirim derseniz ise Amerikasepetim bunu en kolay ve hızlı şekilde sizin için yapacaktır. Tula markası ve Amerikasepetim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Tula Cilt Bakım

Tula, probiyotik özlerin ve süper gıdaların gücü üzerine inşa edilmiş bir markadır. Vücudunuz için iyi olan aynı tür bileşenlerin cildiniz için de harika olduğuna inanan Tula, sağlığa önem veriyor, mükemmel olmaya çalışıyor ve herkesin cildine güven duymasını sağlamaya odaklanıyor.

 

TULA Skincare Ürünleri

 

TULA'nın kurucusu Dr. Roshini Raj, 20 yıldır probiyotikler üzerine çalışan bir gastroenterologdur. Cilt bakımında çığır açan bir yenilik olan probiyotik özler, cildi yatıştırmaya, nemlendirmeye, beslemeye, dengesini iyileştirmeye ve tahriş görünümünü sakinleştirmeye yardımcı olan güçlü bir bileşendir. Bu nedenle Tula cilt bakım ürünlerinin %100'ü probiyotik özler ve süper besinlerle güçlendirilmiştir

 

TULA Skincare Ürünleri

 

 

Dr. Raj, hastalarının iç sağlığı üzerindeki yaşamı değiştiren etkisini gördükten sonra doğal diyetlerindeki probiyotiklere ve takviyelerine bir keşif anı yaşadı. Sadece kendilerini daha iyi hissetmekle kalmadılar, aynı zamanda ciltleri de parlıyordu. Aynı titizlikle yıllardır ürünlerini üreten Tula, en güvenilir cilt bakım markalarından biri olmayı başardı.

 

TULA Skincare Ürünleri

 

Sizin ve cildiniz için iyi olduklarından emin olmak için formüllerine koydukları içeriklerle ilgili klinik araştırmalara ve bilimsel verilere güvenen Tula,  probiyotik özleri ilk günden beri araştırmalarında yer vermiş ve araştırmalar o zamandan beri ilerlemeye devam etmiştir. Aynı şekilde geliştirdikleri formüller de öyle. Tüm cilt tiplerini onarmaya, beslemeye, yatıştırmaya, güçlendirmeye, iyileştirmeye ve korumaya yardımcı olan ürün yelpazesiyle yıllardır kullanıcıların en çok tercih ettiği cilt bakım markalarından biri olmuştur.

 

TULA Skincare Ürünleri

 

Tula Skincare Türkiye Satış

En çok tercih edilen cilt bakım markalarından biri olan Tula'yı Amerika'dan sipariş etmeniz artık çok kolay. Amerikasepetim sayfasına girerek istediğiniz ürünü Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 03-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.