Tinactin Sprey Ürünleri

Tinactin normalde birçok mantar tedavisinde kullanılan şahane bir ilaçtır. Krem, pudra, aerosol türevleri bulunduğu gibi Tinactin Sprey olarak da satılabilmektedir. Ancak bir farkla, o da daha çok yurt dışında satılıyor olmasıdır. Ancak Amerikasepetim.com sayesinde siz de çok daha ucuza, orijinal olarak ve istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

 

 

Tinactin Sprey özellikle ayakta oluşan mantarlara Tinactin Sprey kullanana kadar çözüm bulamamış kişilerde mucizevi olumlu etkiler yaratmıştır. Dolayısıyla çoğu ihtiyaç sahibi için önemini biliyor ve önemsiyoruz. Tinactin Sprey’i denememiş ama özellikle ayak kokusu şikayeti olup, çoğu yöntemi deneyip başedemeyenlere tavsiye ediyoruz.

 

 

Siz Tinactin Sprey yanında istediğiniz kadar krem, pudra gibi türevlerini de sipariş edebilirsiniz ya da Tinactin Sprey benzeri diğer ilaçları, supplementleri vb. hatta kozmetik ve elektronik gibi aklınıza gelen her ürünü sipariş verebilirsiniz. Bu yazımızda Tinactin Sprey’e odaklanmamızın sebebi böylesine spesifik bir ürünü bile gümrüğe takılma riski olmadan getirebileceğinize dair bilgi vermektir, çünkü aklınıza gelebilecek her ürünü Amerikasepetim.com sayesinde sipariş verebilirsiniz.

 

 

Temel ürünümüz Tinactin Sprey olduğu için az da olsa fiyat kıyaslaması yapacak olursak; Tinactin Sprey’in Amazon.com’daki güncel fiyatı sadece 9.9 dolar iken Türkiye’de bulunabildiği kadarıylaJ, satış fiyatı 150 TL’yi geçebilmektedir. Bırakalım 150 TL’ye bir tane alabilmeyi Amerikasepetim.com sayesinde aynı pakette 150 TL’ye birçok ürün sipariş edebilirsiniz. Bu durum  diğer her ürün geçerlidir.

 

 

Tinactin Sprey ya da sipariş etmek istediğiniz hangi ürün olursa olsun izlenecek yöntem sade ve kolayca şöyle:

 

 

1: Tinactin Sprey’i Amerika’ya gönderimi yapılan güvenilir bir yerden satın alıp teslimat birimi olarak Amerikasepetim.com’un çalışma ofisini adres olarak gösterebilirsiniz. Ya da ‘’benim için al’’ hizmetimizi kullanabilirsiniz. Her iki seçenekle de bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde istediğiniz kadar alsanız da (Tinactin Sprey ve her ürün için geçerli), gümrüğe takılmadan adresinize kadar teslim ederiz.

 

 

2: Ödemenin ve diğer sürecin yurt içi alışverişinden hiçbir farkı olmadığı için, ödemelerinizi kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında extra ücret ödemezsiniz.

 

 

3: Her ürün herhangi bir hasar ihtimaline karşı tarafımızdan sigortalıdır.

 

 

4: Amerikasepetim.com’daki whatsapp hattımızdan sipariş verebilir, her türlü soru ve görüş için oradan ve [email protected] adreslerinden letişim kurabilir, youtube ve instagram hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Sağlıklı alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp