BLOG YAZILARI

- Tinactin Sprey Ürünleri

Tinactin normalde birçok mantar tedavisinde kullanılan şahane bir ilaçtır. Krem, pudra, aerosol türevleri bulunduğu gibi Tinactin Sprey olarak da satılabilmektedir. Ancak bir farkla, o da daha çok yurt dışında satılıyor olmasıdır. Ancak Amerikasepetim.com sayesinde siz de çok daha ucuza, orijinal olarak ve istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

 

 

Tinactin Sprey özellikle ayakta oluşan mantarlara Tinactin Sprey kullanana kadar çözüm bulamamış kişilerde mucizevi olumlu etkiler yaratmıştır. Dolayısıyla çoğu ihtiyaç sahibi için önemini biliyor ve önemsiyoruz. Tinactin Sprey’i denememiş ama özellikle ayak kokusu şikayeti olup, çoğu yöntemi deneyip başedemeyenlere tavsiye ediyoruz.

 

 

Siz Tinactin Sprey yanında istediğiniz kadar krem, pudra gibi türevlerini de sipariş edebilirsiniz ya da Tinactin Sprey benzeri diğer ilaçları, supplementleri vb. hatta kozmetik ve elektronik gibi aklınıza gelen her ürünü sipariş verebilirsiniz. Bu yazımızda Tinactin Sprey’e odaklanmamızın sebebi böylesine spesifik bir ürünü bile gümrüğe takılma riski olmadan getirebileceğinize dair bilgi vermektir, çünkü aklınıza gelebilecek her ürünü Amerikasepetim.com sayesinde sipariş verebilirsiniz.

 

 

Temel ürünümüz Tinactin Sprey olduğu için az da olsa fiyat kıyaslaması yapacak olursak; Tinactin Sprey’in Amazon.com’daki güncel fiyatı sadece 9.9 dolar iken Türkiye’de bulunabildiği kadarıylaJ, satış fiyatı 150 TL’yi geçebilmektedir. Bırakalım 150 TL’ye bir tane alabilmeyi Amerikasepetim.com sayesinde aynı pakette 150 TL’ye birçok ürün sipariş edebilirsiniz. Bu durum  diğer her ürün geçerlidir.

 

 

Tinactin Sprey ya da sipariş etmek istediğiniz hangi ürün olursa olsun izlenecek yöntem sade ve kolayca şöyle:

 

 

1: Tinactin Sprey’i Amerika’ya gönderimi yapılan güvenilir bir yerden satın alıp teslimat birimi olarak Amerikasepetim.com’un çalışma ofisini adres olarak gösterebilirsiniz. Ya da ‘’benim için al’’ hizmetimizi kullanabilirsiniz. Her iki seçenekle de bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde istediğiniz kadar alsanız da (Tinactin Sprey ve her ürün için geçerli), gümrüğe takılmadan adresinize kadar teslim ederiz.

 

 

2: Ödemenin ve diğer sürecin yurt içi alışverişinden hiçbir farkı olmadığı için, ödemelerinizi kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O anda ödediğiniz toplam ödeme dışında extra ücret ödemezsiniz.

 

 

3: Her ürün herhangi bir hasar ihtimaline karşı tarafımızdan sigortalıdır.

 

 

4: Amerikasepetim.com’daki whatsapp hattımızdan sipariş verebilir, her türlü soru ve görüş için oradan ve [email protected] adreslerinden letişim kurabilir, youtube ve instagram hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Sağlıklı alışverişler dileriz.

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.