Thera Breath

Ağım bakımı ve ağız sağlığı için satın almak istediğiniz Thera Breath markalı ürünlere, servislerimizi kullanarak kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Güvenli alışveriş imkânı tanıyan Amerikasepetim hizmetleri, sizler için kargo, gümrük ve vergi işlemlerini tamamlamaktadır. İçeriği keşfetmeye devam ederek servislerimizle ilgili açıklamalara erişebilirsiniz. 

 

 

 

Thera Breath Hakkında

 

Amerika kökenli Thera Breath şirketi, 1994 yılında kurulmuştur. Ağız bakım ürünleri üretimleri ve satışlarını gerçekleştiren marka, klinik çalışmalardan geçmiş ağız sağlığı ürünlerine sahiptir. 90’dan fazla ülkede geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Thera Breath, ağız bakım ürünleri markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kapsamlı bir ürün yelpazesi bulunan Thera Breath ürünlerinden bazıları:

 

 

 

 

Bu ürünlerin yanı sıra, sakız, pastil, naneli ürünler ve seyahat boy ürünler de Thera Breath portföyünde bulunmaktadır. Tat bozuklukları için de alternatif ürünleri bulunan markanın, ağızda oluşan metalik, acı ve ekşi tatlara yönelik takviyeleri mevcuttur. 

 

 

Thera Breath

 

 

Ağız sağlığını korumak için diş etlerinin, diş minelerinin ve diş yapısının iyileştirilmesine yönelik Thera Breath bakım ürünlerinin kullanımı yetişkin ve çocuklar için uygundur. Aile paketleriyle birlikte sinüs damlaları, oral spreyler ve pastil formundaki bakım ürünleri kesin çözüm sağlayan ürünlerdir. 

 

 

Thera Breath

 

 

Ağız bakım sorunlarını ortadan kaldıran ve sağlıklı bir ağız içi/diş bakımı sağlayan ürünlerin birçoğunda şeker, yapay renklendirici ve tatlandırıcı bulunmamaktadır. Vegan özelliğe sahip Thera Breath ağız sağlığı ürünlerinde hemen tüm diş macunlarında yer alan SLS (Sodyum Lauril Sülfat) bulunmaz. 

 

 

Thera Breath

 

 

Pastil ve sakız ürünlerinde tüketimi kolaylaştırmak için orman meyveleri ve turunçgiller kullanılmıştır. Bunların beraberinde özel diş fırçaları, tek seferlik gargaralar ve temizlik mendilleri de satılan ağız ve diş aksesuarları arasında yer almaktadır. 

 

 

Thera Breath

 

 

Sipariş sepetinizin 49$ üzerinde olması halinde Thera Breath ürünlerinde kargo ücreti talep edilmemektedir. Ürünler sadece Amerika Birleşik Devletleri içerisinde gönderilmektedir. 

 

 

Thera Breath

 

Thera Breath Türkiye

 

Amerika’dan sipariş vereceğiniz Thera Breath ürünleri için oluşan vergi ödemelerini, gümrük uygulamalarını ve kargo işlemlerini sizler için üstlenen Amerikasepetim servislerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Benim İçin Al ve Paket Oluştur olmak üzere iki servisten oluşan satın alma kanallarımız sayesinde, tarafımıza ulaştırdığınız teslimat adresi ve ödemeler doğrultusunda siparişiniz gerçekleştirilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bilgilendirme videolarından faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp