Terre D’hermes Erkek Parfümü

Ünlü Fransız moda evi Hermes’in satışa sunduğu Terre D’Hermes erkek parfümü birçok kadının çekici bulduğu bir erkek parfümüdür. Bu parfümü resmî global internet satış mağazasından güvenle satın almanın yolu Amerikasepetim’i kullanmaktır. Yazının devamında ürün ve alışveriş hakkında bilgi bulabilirsiniz.

 

 

 

Terre D’hermes Erkek Parfümü Hakkında 

 

2006 yılında satışa sunulan Terre D’Hermes erkek parfümünün edt ve edp seçenekleri mevcuttur. Her iki seçeneğin de kalıcılık seviyesi oldukça yüksektir. Kıyafetinizde ve teninizde uzun süre kalırken kokusu sizi ve etrafı rahatsız etmeyecek frekansta sabit etmektedir. Alışılagelmiş parfümlerin aksine Terre D’Hermes’ın içerisinde nadir bulunan meyve ve baharat esansları mevcuttur. Size özgün koku haline gelmekte zorlanmayan parfümün içerisinde bulunan portakal çiçeği, karabiber, paçuli, vanilya ve çakmaktaşı gibi saf bitki esansları bulunmaktadır. Bu kokuların birleşimi sayesinde oluşan eşsiz hissiyat oldukça hafızaya kazınan etkidedir. 

 

 

 

 

Terre D’Hermes narenciye özlerinin hafif tatlı kokusuna odunsu ve baharatlı kokular karıştığında erkeksi ve oryantal bir koku meydana gelmektedir. Bu koku performansı manyetik bir etki yaratarak seçkin ve büyüleyici bir etki oluşturmaktadır. Sabah temiz tene ve kıyafete sıkıldığında tüm gün üzerinizde kalabilen Terre D’Hermes, New York, Paris gibi dünyanın en ünlü şehirlerinde birçok erkeğin tercihidir. Şık, karizmatik ve özgüvenli erkeklerin tercihi olan marka, parfümün kokusunu yansıtan şık ve klasik bir şişede kullanıcıya sunulmaktadır. Birçok ödülün yanında yüksek memnuniyet oranı da bulunan koku sizlere lüks dünyanın kapılarını aralamayı vaat ediyor. 

 

 

Terre D’hermes Erkek Parfümü

 

 

İlk sıkıldığında açılışı portakal, sardunya ve çakmak taşı yaparken, orta notasında biber, paçuli ve misk kokunun oturmuş halidir. Belirli bir süre sonra dip noktasını ise odun harmanı ve sedirle hafif tatlı meyvemsi ve aynı zamanda erkeksi bir bütünlük oluşturmaktadır. Kullananların vazgeçemediği, kadınların çekici bulduğu parfüm internet satış mağazasında sizleri bekliyor.

 

 

Terre D’hermes Erkek Parfümü

 

 

Terre D’hermes erkek parfümü özellikleri:

 

 

Terre D’hermes Erkek Parfümü

 

Amerika’dan Terre D’hermes Satın Al

 

Tüm dünyanın en tercih edilen erkek parfümlerinden biri olan Terre D’Hermes’e internet satış sitesinden ulaşılabilir, özelliklerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Amerikasepetim sayesinde satın aldığınız ürünün gümrükte takılma sorunu olmadan hızlı ve kolay biçimde adresiniz ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Markanın orjinal ürünlerini doğrudan Amerika’dan satın alabilmek için ürün linkini bize iletip sizin için almamızı isteyebilir ya da ürünü kendiniz satın alıp gümrük süreçleri ile bizim ilgilenmemizi isteyebilirsiniz. Her iki durumda da müşavirlerimiz gümrük işlemleri ile ilgilenir ve paket içeriği fark etmeksizin ürünleriniz gümrükten geçer.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp