BLOG YAZILARI

- Tatcha Cilt Bakım

Günümüzde güvenilir cilt bakım ürünü bulmak oldukça zor. Tatcha bu konuda kullanıcıların güvenini kazanmış bir marka. Amerikasepetim olarak dilediğiniz Tatcha ürününü sizin için Amerika'dan temin ediyoruz. Amerikasepetim ve Tatcha ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

 

Tatcha Hakkında

Tatcha cilt bakım ve güzellik markası, 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden bir Japon firmasıdır. Her cilt tipi için ayrı olarak üretilen cilt bakım ürünlerinin çeşitli amaçlara hizmet eden pek çok alt kategorisi bulunmaktadır. Nemlendiriciler, yüz serumları, akne ve sorunlu bölgeler için tedaviler, göz bakımı, güneş kremleri, makyaj bazı, vücut kremleri gibi geniş bir cilt bakım yelpazesi mevcuttur. 

 

 

En çok satılan Tatcha ürünleri:

  • The Dewy Skin Cream,
  • The Rice Wash,
  • The Starter Ritual,
  • The Water Cream,
  • The Kiss Lip Mask,
  • Violet-C Brightening Serum ve diğerleri. 

Tatcha krem ve cilt bakım ürünlerin formüllerinde Japon botanik bitkileri sıklıkla kullanılmaktadır. Yeşil çay, pirinç, Okinawa yosunları ve algler başlıca ürün malzemelerindendir. Yıllardır aynı titizlikle ürünlerini üreten Tatcha, kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

 

Tatcha Cilt Bakım

 

Tatcha cilt bakım malzemelerinin birlikte kullanılması önerilen ürünleri set halinde satışa sunulmaktadır. Tam ve detaylı bir cilt bakımı için sırayla kullanılması tavsiye edilen ürünlerin daha canlı, sağlıklı ve doğal güzelliği ortaya çıkaran sonuçlar verdiği Tatca müşterileri tarafından desteklenmektedir. 

En yeni Tatcha ürünleri:

  • Limited Edition Water Cream,
  • Intensive Moisture Treatment Trio,
  • The Clarifying Clay Mask,
  • The Botanical Brightening Set ve diğerleri. 

 

 

Tatcha Cilt Bakım

 

Ürünlerin büyük boylarının yanı sıra ilk kez deneyimleyecek kişiler için küçük boyları da bulunmaktadır. Lüks bir cilt bakım markası olan Tatcha’nın sağlıklı bir yaşlanma süreci için kırışıklıklara ve cilt eşitsizliklerine yönelik onarıcı bakım sağlayan ürünleri de mevcuttur. Klinik deneyler ile birlikte üretilen Tatcha krem ve cilt bakım malzemelerinin yanı sıra maske fırçası ve yüz temizleme pedleri gibi yan ürünleri de bulunmaktadır. 

 

Tatcha Cilt Bakım

 

Tatcha Türkiye Satış

Tatcha ürünlerine ulaşmak istiyorsanız Amerikasepetim olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde sorunsuz bir şekilde dilediğiniz ürünü Amerika'dan sipariş edebilirsiniz.Tek tuşla Amerika'dan dilediğiniz ürünü temin edebilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Benim İçin Al Servisi” ve “Paket Oluştur Servisi” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Tatcha ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu makale 25-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.