BLOG YAZILARI

- Supergoop Güneş Kremi

Güneş kremini sadece plajlarda mı kullanıyorsunuz? Supergoop ürünleri gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz ürünlerle cildinizi koruyor. Supergoop ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek isterseniz de Amerikasepetim bu konuda size kolaylık sağlıyor. Supergoop ve Amerikasepetim hakkında detaylı bilgi için sizi yazımızın devamına bekliyoruz. 

 

 

 

Supergoop Hakkında

Supergoop kurucusu Holly Thaggard tarafından gençleri korumak için Teksas ve civarındaki okullara SPF pompası vererek 15 yıl önce şirketin temellerini atılmıştır. SPF sadece insanların aklına plajlarla gelen bir ürün olduğu için çoğu kişi bunu günlük hayatlarında kullanmayı düşünmemiştir. Supergoop bu tabuları yıkmak için yola çıkmış ve gayet başarılı olmuştur.

 

 

 

 

Tüm dünyayı tehdit eden küresel ısınmadan kaynaklı ozon tabakasının delinmesinin en büyük etkilerinden birisi insanlarda cilt kanseri olma olasılığını arttırmasıdır. Supergoop Amerika’da yapmış olduğu araştırmalarda her 5 Amerikalıdan 1’inde cilt kanseri olma riskinin barındığını görmüştür. Bu araştırmaların neticesinde geliştirmiş oldukları ürünlerle cilt kanserini büyük ölçüde önlediği sizi zararlı güneş ışınlarından koruduğu görülmüştür.

 

Supergoop Güneş Kremi

Supergoop içerisinde oksibenzon, oktinoksat, parabenler ve 1600’den fazla zararlı içeriği asla barındırmaz. Üretmiş olduğu tüm ambalajlar ve kutular FSC sertifikalı stoklardan yapılmış olup %100 geri dönüştürülebilir olmalarıyla sadece bizi korumakla kalmıyor doğayı ve çevreyi koruyarak farkını ortaya koyuyor.

 

 

Supergoop Güneş Kremi

 

 

Yapmış oldukları testlerin hiçbirini hayvanlar üzerinde denemeyen Supergoop tüm canlıların sağlığını düşünmeye ve korumaya devam etmektedir. Kurucu Holly Thaggard bu şirketi ilk kurduğu günden beri okullara yapmış olduğu SPF pompaları bağışlarına aynı şekilde devam etmekte sadece ticari gözle bakmak yerine çevresine ve gelecek nesillere değer vermeye özen göstermektedir.

 

 

Supergoop Güneş Kremi

 

 

Supergoop kullanmak için size sadece bir neden sunmuyorlar. 40’tan fazla ürün yelpazesi ile sizlerin tüm isteklerinizi, kriterlerinizi değerlendirmeye çalışıyor. İnternet sitesinde sunmuş oldukları eğlenceli bir testle size en uygun ürünü seçmenizde büyük kolaylıklar sağlıyor.

 

 

Supergoop Güneş Kremi

 

 

Yapılması gerekeni artık biliyorsunuz. Cildinizin güneş ışınlarına maruz kalıp her geçen gün biraz daha yıpranmasına göz yummamanız gerekiyor. Sadece sizi değil tüm dünyayı tehdit eden bu tehlikeyi atlatmak artık çok kolay. Çevre dostu ambalajları, hayvanlara göstermiş olduğu değer, sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmak için üretmiş olduğu yüzlerce formül ve 40’tan fazla ürünle Supergoop farkını ortaya koymakta hayatınızı kaliteli bir şekilde yaşamak ve sağlığınızı korumak için size yardımcı olmaktadır.

 

Supergoop Türkiye Satış

Supergoop ürünlerini, Amerika'dan kolay ve hızlı bir şekilde sipariş etmek için Amerikasepetim sitemizi ziyaret edip, tek tuşla evinize kargolatabilirsiniz. Amerika'dan hızlı ve güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu makale 11-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.