Stridex Sipariş

Cilt bakım ürünlerinin giderek çok daha yaygın bir biçimde kullanılmaya başladığı günümüzde Stridex gibi alanında dünya devi olan bir markanın, bu alanda kendini dünya çapında kanıtlamış olan  ürünlerini doğrudan Amerika’dan satın alabilirsiniz. Amerikasepetim olarak gümrük ve kargo dahil tüm süreci biz yönetiyoruz ve siz de Amerika’dan Stridex ürünlerini kolayca satın alabiliyorsunuz. Avantajlarımızdan yararlanmak, Stridex ürünlerini incelemek ve Amerika’dan sipariş vermek için içeriğimizi okumaya devam etmenizi öneririz. 

 

 

 

Stridex Hakkında

 

Stridex, 1947 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş ve geçen yıllar içinde dünya çapında kullanılmaya başlamıştır. Türkiye’de çok ciddi bir kullanıcısı olan markadır. Ürün etkinliği kanıtlanmış ve doğru düzgün kullanımlar ile ürünleri etkin sonuçlar verir. Markanın ürün yelpazesine bakıldığında ise öne çıkan ve ülkemizde de sıklıkla kullanılanlarından bazı ürünler öne çıkmaktadır. 

 

 

 

 

Stridex Akne Sivilce Kontrol Mendili, sivilce ve akne oluşumuna yatkın olan ciltler için ideal bir üründür. Paket içerisinde 70 adet mendil bulunmaktadır. Etkinliği ise klinik deneyler ile kanıtlanmıştır. Yüzün etkin bir biçimde temizlenmesini sağlar. Aç kullan özelliği ile kullanımı da son derece kolay olan bir üründür. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.  İçeriğinde vitamin bulunur ve bu vitaminlerin etkisi ile gözenekleri sıkıştırır.

 

 

Stridex

 

 

Stridex Essential ise markanın bir diğer öne çıkan ürünüdür. Kendine özel ambalajında satılmaktadır. Üründe 55 pad bulunur. Reçetesiz bir ürün olması ile birlikte akneye meyilli ve akne olan ciltlerde en etkin sonuç veren, cilde hiçbir şart altında zarar vermeyen, ürün etkinliği kanıtlanmış olan  padlerdir. Her bir pad tek kullanımlıktır.

 

 

Stridex

 

 

Markanın alanında son derece iddialı olan bir başka ürünü ise Stridex Maximum Strength olaran öne çıkar. Ürün, 3 paket bir arada olacak şekilde satılmaktadır. Maksimum etki sağlar ve ayrıca alkol içermeyen bir ürün olduğu için güvenle kullanılabilir. Cildi her türlü kirden arındırır. Ciltte tahriş kuruma vb. sorunlara yol açmaz. StriDex Daily Care Sensitive ise günlük kullanıma son derece uygun, içerisinde 55 pad olan ve akne tedavisinde etkin sonuç veren bir üründür. Aknelerden cildi kurtarır ve yenilerinin oluşmasını önler.

 

 

Stridex

 

Stridex Satın Al

 

Stridex ürünlerinin bazılarını ülkemizde farklı online platformlar üzerinden  sipariş vermeniz mümkündür. Bu noktada Amerikasepetim olarak istediğiniz Stridex ürününü sizin için alıyor, hem kargo hem de  gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Yapmanız gereken ise sipariş vermeyi istediğiniz ürün veya ürünleri seçmek, bunun sonrasında ise hangi hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirlemektir. İster kendiniz satın alın, biz getirelim, isterseniz de sizin için satın alıp sonrasında size ulaştıralım. İki seçenek arasında olan tek fark, benim için al servisinde %8 banka komisyonun bulunmasıdır. Tüm sorularınız için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir, daha detaylı bilgiler talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizin detaylı bir tanımına, aşağıdaki videolar sayesinde de ulaşabilmeniz mümkündür. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp