Star Smilez Oyuncaklar

Amerikasepetim’in servis kanallarını tercih ederek oluşturmak istediğiniz Star Smilez Oyuncakları siparişlerinde bulunan gümrük, vergi ve kargo işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Amerikasepetim hizmet kapsamına giren bu işlemleri güvenli bir teslimat süreci takip etmektedir. İçeriğe göz atmaya devam ederek Star Smilez Oyuncaklarını ve hizmet türlerini daha yakından öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

Star Smilez Oyuncakları Hakkında

 

Star Smilez şirketi 2008 yılında kurulmuştur. Şirketin temel amacı dünya genelinde dezavantajlı ülkelerde bulunan ebeveynler ve özellikle çocuklar için ağız ve diş sağlığının önemini vurgulayan peluş oyuncaklar ve diş fırçaları üretmektir. Firma bünyesinde sağlık çalışanlarından öğretmenlere, ebeveynlerden topluluk üyelerine kadar birçok üye bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Ejderha, timsah, köpek, ayı, balık ve aslan figürlerinde bulunan Star Smilez renkli oyuncak peluşlar standart peluş oyuncaklardan daha farklı tasarlanmıştır. Tüm pelüşlerin ağzında insan dişlerine benzer dişler vardır. Bazı dişlerde de tel takılmıştır. Bu sayede çocuklara ağız sağlığından ve bakımından korkmamaları ve düzenli olarak uygulamaları gerektiği konusu aşılanmaktadır. 

 

 

Star Smilez Oyuncaklar

 

 

Bütün Star Smilez pelüş oyuncaklarına kişiye özel olarak isim soy isim yazılabilmekte ve oyuncaklar kişiselleştirilebilmektedir. Oyuncakların küçük ve büyük olmak üzere iki farklı ebatta satışı bulunmaktadır. 29$ dan başlayan fiyatlarıyla Star Smilez Oyuncakları çocuklar için ilgi çekici, eğlenceli ve öğreticidir. 

 

 

Star Smilez Oyuncaklar

 

 

Pelüş oyuncakların yanı sıra evde uygulanan öğretici oyuncak ve etkinlik kitleri de Star Smilez ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Set içerisinde diş fırçaları, peluş oyuncak ve boyama etkinlikleri mevcuttur. Çocuklar için diş bakımının önemini vurgulayan bu setlere de tıpkı peluş oyuncaklar gibi talep bulunmaktadır. 

 

 

Star Smilez Oyuncaklar

 

 

Diş fırçalamayı ve ağız bakımını eğlenceli bir şekilde öğretmek ve uygulatmak için tasarlanmış olan oyuncaklar, Star Smilez firmasının 35 yıldır üretmeye devam ettiği ürünlerdir. Binlerce kişiye ulaşmış Star Smilez çocuklar için ağız sağlığını sevimli ve etkili bir şekilde anlatabilmenin sırrını bulmuştur.  

 

 

Star Smilez Oyuncaklar

 

 

Star Smilez Oyuncaklarının 50’den fazla ülkeye resmî web sitesi üzerinden online alışveriş yoluyla gönderimi bulunmaktadır. Şirketin her geçen gün ulaşabildikleri çocuk sayısı artmakta ve küçük yaşlardan itibaren ağız bakımına verilmesi gereken önemin bilincinde olan çocuklar yetiştirilmektedir. 

 

 

Star Smilez Oyuncaklar

 

 

Star Smilez Oyuncakları Sipariş

 

Güvenli ve pratik bir Star Smilez Oyuncakları alışverişi yapmak istediğinizde Amerikasepetim yurt dışı hizmet kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al servislerinden oluşan Amerikasepetim hizmetleri tüm gümrük işlemlerini ve vergi ödemelerini sizler için hazır hale getirmektedir. Tarafımıza ulaştırdığınız kargo adresi bilgileriniz doğrultusunda hızlı bir teslimat süreci başlatılmaktadır. Aşağıya eklenmiş olan bilgilendirme videolarından diğer ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp