Stanley Termos

Stanley Termos en iyi termos markasıdır. Sanırız bunun üzerine pek fazla söze gerek yoktur. Spor yapanlardan, avcılık sırasında susayanlardan, kamp esnasında sıcak ya da soğuk içeceğe ihtiyaç duyanlardan, lezzetli bir kokteyl hazırlayıp plaja götürenlerden ve bunları uzun yıllar boyunca kaliteli bir şekilde kullanmak isteyenlerin ilk tercihi Stanley Termoslardır.

 

 

 

Ama insan şöyle düşünebiliyor: ‘’Yahu bir termosa 600 TL verilir mi?’’ bu haklı bir sorudur çünkü biraz kıyaslanırsa 600 liraya kadar Stanley Termos satıldığı görülmektedir.

 

 

Stanley Termos fiyatları kaç litre olduğuna göre değişmektedir elbette ama yine de özellikle yurt dışı piyasasına göre arasında yarı fiyatından fazla fark olabilmektedir. Daha önce Stanley Termos gibi başka ürünler de sipariş edenler bilirler ama bilmeyenler için Amerikasepetim Amerika’ya sevkiyatı yapılan he ürünü sizin adınıza alıp Türkiye’ye gönderebiliyor.

 

 

Bir termos için onca zahmete değer mi diye düşünülebilir belki. Stanley Termos, salt bir termos olmaktansa çoğu insan için hayati bir önem taşır. Ki yurt dışından almak için araştırma yapanları da o yüzden anlayabiliyoruzJ. Zaten şöyle ki hem sorunsuz bir şekilde yurt içinde alışveriş yapar gibi yurt dışından da sayemizde alışveriş yapabilirsiniz, hem de Stanley Termos ya da istediğiniz başka bir ürünü yurt içindeki 1 fiyatına 3-4 ürün birden alabilirsiniz.

 

 

 

Mesela diyelim bir ürün 250 gramsa o üründen aynı pakette 4 gram sipariş ederek aynı gümrük ücretini ödersiniz çünkü 1 kg’a kadar olan ürünlerin gümrük ücreti aynıdır. Bunlar alışveriş sırasında kargo ücretiyle birlikte hesaplanır, gümrükten geçerken ek ücret ödemezsiniz. Amerikasepetim’a girin lütfen sistemin çok sade ve kolay olduğunu göreceksiniz. Her üründe olabileceği gibi Stanley Termos da sipariş edebileceğinize dair gönlünüzün rahat olması bizim için önemli olan şeydir şu aşamada.

 

 

 

Bundan sonra yeter ki Stanley Termos ya da aklınıza gelebilecek her ürünü yurt dışından sipariş etmek isteyin. Amerikasepetim’un işleyiş süreci şöyledir:

 

 

  1. Seçenek: Stanley Termos ya da başka bir ürünü alıp Amerikasepetim’un Amerika’daki adresine gönderin.
  2. Seçenek: Stanley Termos ya da başka bir ürünü istediğiniz bir siteden beğenin. Ününün linkini sitemize kopyalayın, sizin adınıza almanızı sağlayalım. Bizim Amerika’daki teslimat birimimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde Türkiye’deki adresinize telim edelim.
  3. Stanley Termos  alırken ya da başka ürünlerdeki alışverişlerinizde ödemelerinizi aynı yöntemle kredi kartıyla taksitlendirebilir ya da banka kartıyla havale yapabilirsiniz. Paketinizin toplam tutarı dışında ek ücret ödemezsiniz.
  4. Hiçbir üründe gümrükte takılma olmaz, çünkü Amerikasepetim aracı, lisanslı bir kurye firmasıdır.
  5. Stanley Termos da dahil tüm ürünler sigortalıdır. Gerekli durumda ürünün ödemesi aynı şekilde iade edilir. Herhangi bir hasar ihtimali dünyanın her yerinde vardır. Dolayısıyla hasar ihtimaline karşı sigorta baştan düşünülmüştür.
  6. Daha önce Amerikasepetim vasıtasıyla yurt dışından alışveriş yapmadıysanız aklınıza takılması normalJ. Lütfen sitemizi ziyaret edin ve her soru için bize oradaki whatsapp hattından, [email protected]  adreslerinden yazın
  7. Son olarak Youtube ve instagram hespalarımızdan bizi takip ederseniz seviniriz. Mutlu alışverişler.

 

Diğer Konular
whatsapp