SpoonfulOne Sipariş

Çocuğunuza her zaman en iyisini, fiyatı ne olursa olsun en sağlıksını vermeye çalışan ebeveynler için hem organik hem sağlıklı hem de maddi olarak sizi çok yormayacak bir seçenek SpoonfulOne. SpoonfulOne ürünlerinizi adresinize kadar nasıl teslim ettiğimiz detayları ise bu yazımızda.

 

 

SpoonfulOne Hakkında

 

Gıda alerjisi, tüketilen besinlerin içerisinde yer alan çeşitli madde veya maddelere karşı bağışıklık sisteminin hassasiyet taşıması, buna bağlı olarak da savunma sistemini harekete geçirmesiyle kendisini gösterir. Bu durum pek çok ciddi sonuca yol açabilecek bir sağlık problemidir. Bebeğinizi gıda alerjisi geliştirmekten korumaya yardımcı olmayı amaçlayan SpoonfulOne, gıda Alerjilerini korumak için özel olarak tasarladığı porsiyonlarla, gıda alerjilerinin %90'ından fazlasından sorumlu tüm gıda gruplarını içerir.

 

 

Gıda alerjisi önleme stratejisi, bir gıda alerjisi gelişmeden önce başlamayı gerektirir. Araştırmalar, bir gıdaya erken ve düzenli diyetle maruz kalmanın, çocuğun bu gıdaya alerji geliştirme riskini azaltabileceğini söylüyor. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, çocuk büyüdükçe herhangi bir zamanda ortaya çıkabilecek bir gıda alerjisi gelişiminden önce bu önlemi almaya başlamaktır.  Bu bağlamda SpoonfulOne, gıda alerjisi teşhisi konan çocuklar için değildir. Gıda alerjisi geliştirmeden önce kullanılarak gıda alerjisi gelişimini önlemek içindir.

 

 

Her ürün, güvenli miktarlarda yer fıstığı, süt, kabuklu deniz ürünleri (karides), badem, kaju fıstığı, fındık, ceviz, Antep fıstığı, ceviz, yumurta, balık (morina ve somon), tahıllar (buğday ve yulaf), soya ve susam içerir. Bu kadar hassas porsiyonlarla, bebeğinizin bağışıklık sisteminin çeşitli yiyeceklere alışmasına izin vermek için zaman içinde tekrarlayan diyetlere maruz kalması gerekir.

 

 

4 aylıkken başlayarak erken çocukluk dönemine kadar bebeğinize her gün bir kaşık SpoonfulOne takviyesi yapmak, gelecekte çocuğunuz için alerjen olabilecek maddelerin yiyecek olarak kabul edilmesi için gerekli organları eğitir. Çocuğunuz katı yiyecekleri çiğnemeye alıştıktan sonra, çilekli ve muzlu puflar halindeki ürünleri SpoonfulOne ürünlerini de tüketebilir. Yürümeye başlayan çocuklar içinse, kakao cipsi, yaban mersini ve vanilyalı krakerler seçenekleriyle beslenmeye devam edilebilmektedir. Araştırmalar, Spoonfulone'daki bileşenlerin sağlıklı bebeklerin bir yıl boyunca sürekli olarak beslendiğinde alerjiye neden olan antikorlar geliştirmesini engellemeye yardımcı olduğunu göstermiştir.

 

 

SpoonfulOne Satın Al

 

Daha evvel de belirttiğimiz üzere bir ürünü satın almak ve getirmek istiyorsanız ilk önce amazon Amerika’ya bakıyoruz. Sizden gelen yüzlerce talebi her gün amazon’dan satın alarak yüzbinlerce alışverişte edindiğimiz tecrübe ile SpoonfulOne ürünlerini de amazon’dan almanızı öneriyoruz. Peki Amazon-Amerikasepetim çalışması nasıl oluyor. İsterseniz Amazon’dan alıp, size vereceğimiz Amerika adresinize gönderiyorsunuz. Paketinizi teslim alıp, tüm işlemlerinizi de yaparak Türkiye adresinize teslim ediyoruz. İsterseniz de sipariş vermek istediğiniz ürün linkini bize iletiyorsunuz, sizin için satın alıp, adresinize teslim ediyoruz. Her iki servisimizin de detaylı açıklamalı videolarını buraya bırakıyoruz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp