Spectacles Kameralı Gözlük

Bugünkü makalemiz konusu yeni bir teknoloji, yakında hayatımıza tamamiyle girecek bir ürünün öncü markası hakkında, Spectacles hakkında. Hayatın hemen her anını kaydetmek isteyen, hayatı kendi gözünden göstermek isteyen kullanıcılara özel Spectacles kameralı gözlükler hakkında detaylı bilgi ve nasıl sipariş vereceğiniz bu yazımızda.

 

 

 

Spectacles Kameralı Gözlük Hakkında

 

Kameralı gözlük arayışında iseniz Spectacles kameralı gözlük markası ile bu ihtiyacınızı giderebilir ve farklı özelliklere sahip olan ürünleri elde edebilirsiniz. Spectacles markası sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, teknolojik yapısı ve kalitesiyle birlikte ürünlerinde bu unsurları yansıtmaya devam edecektir. Öte yandan ilgili teknolojiye sahip olan ürünlerle birlikte kaliteli bir kullanım da sizlerle birlikte olacaktır. Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde ürün tercihinde bulunurken tamamen özgür olursunuz. Bu da size ekstra bir fırsat sunacaktır.

 

 

 

Ürünlerimizin genel özellikleri şu şekildedir. Ürünler, dâhili şarj edilebilir lityum iyon pil ile birlikte gelmektedir. Batarya özellikleri, dört adede kadar gözlük şarj edebilme kapasitesine sahiptir. Beraberinde gelen USB kablosu ile şarj edilmektedir. Yaklaşık olarak 75 dakikada %100 full dolu bir şarj kapasitesine sahip olabilirsiniz. Gözlükler 3 kategorisinde bu ürünleri bulurken ilgili ürünün boyutları ise şu şekildedir. Spectacles kameralı gözlük boyutları, genişlik 6,9 cm, uzunluk 15,8 cm, yükseklik 5,6 cm, ağırlık 175,8 gram. Bu ürün suya dayanıklı değildir ve su ile temastan kesinlikle uzak tutulması gerekmektedir. Katlanabilir tasarımıyla birlikte oldukça portatif özellikler sizlerle birlikte olacaktır. Ürünü dilediğiniz gibi her yerde kullanabilirsiniz. Şarj süresinin kısa olması, ürünü cazibeli hale getiren özelliklerden biridir. Yine aynı şekilde şarjı, uzun süreler boyunca dayanmaktadır. Bu sayede kısa sürede şarj edip ürünü uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekmenin yanı sıra, dışa aktarma ve paylaşma özellikleri de mevcuttur. 3D olarak efektler ve snapler mevcuttur. Şarj kutusu ile birlikte kolayca şarj edebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Göz kırpma bildirimleri ile yine kullanışlı yapıda olması amaçlanmıştır. Öte yandan mükemmel bir şekilde uyum sağlama özellikleriyle fonksiyonellik sağlanmıştır.

 

 

 

Fonksiyonel, tasarım, teknolojik ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız Spectacles kameralı gözlük markasını tercih edebilir ve herhangi bir ürünü seçerek satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte ilgili ürünlerin garanti süresi mevcuttur. Bu süreler içerisinde cihazın arıza yapması durumunda teknik servis yardımcı olacaktır. Cihazlar, kullanışlı yapısıyla ön plana çıkarken aynı zamanda hafif ağırlığı sayesinde kolayca taşınabilir vaziyettedir.

 

 

Spectacles Kameralı Gözlük Siparişi

 

Spectacles kameralı gözlüklerin Türk kredi kartlarına satışı yok, Türkiye’ye gönderimi de yok ama üzülmeyin. Amerikasepetim ile Spectacles kameralı gözlüklere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Nasıl mı yapacağız, oldukça kolay. İstediğiniz Spectacles gözlük modelini, Spectacles 2, Spectacles 3, belki de siz bu yazıyı okurken Spectacles 4 çıkar, linkini kopyalayın, Amerikasepetim Benim için al formuna yapıştırın ve ödemenizi tamamlayın. Sonrasında arkanıza yaslanın ve bırakın işimizi yapalım. Sizin için ürünü satın alacak ve Amerika adresimize getireceğiz. Paketiniz ulaşması ardından gümrük ve kargo ücretinizi ileteceğiz. Bu ödemeniz ardından ise kapınızın çalmasını bekleyin. Tüm gümrük ve kargo işlemlerinizi yaparak paketinizi adresinize teslim edeceğiz.

 

 

 

Tüm sorularınız için bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp