Sovereign Silver

Dilediğiniz Sovereign Silver takviye ve destek ürünlerine alışveriş hizmetlerimizi kullanarak sahip olabilirsiniz. Gümrük, kargo ve vergi işlemlerinizi Amerikasepetim servisleriyle tamamlayarak, siparişinizi sizler için hazır hale getiriyoruz. Hizmet çerçevemiz ve Sovereign Silver ürün içerikleriyle ilgili geniş bilgiye yazının devamından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Sovereign Silver Hakkında

 

1999 yılında kurulan Sovereign Silver markası, gümüş bileşeninin ana madde olarak kullanıldığı sağlık takviyelerinin üretimini ve satışını yapmaktadır. Sovereign Silver ürünleri dört ayrı başlık altında incelenmektedir:

 

 

 

 

Hemen her ürün türünde 4 farklı ebat mevcuttur. Deneme için küçük ebattaki Sovereign Silver ürününü sipariş ederek, memnun kalmanız halinde büyük boyları ile kullanıma devam edebilirsiniz. 

 

 

Sovereign Silver

 

 

Tıpkı insanlar gibi evcil hayvanların da sağlıklarını düşünen Sovereign Silver, hayvanlarda meydana gelen cilt rahatsızlıklarını, topikal ağrıları ve enfeksiyon oluşumlarını önleyici takviyeler üretmektedir. Bunların yanı sıra hayvanların bağışıklık sistemine, alerjilerine ve patojenlere karşı direnç göstermesine yardımcı olan hayvansal takviyeler, kolay tüketilebilmesi için yoğun tatlara sahip değildir ve kokusuzdur. 

 

 

Sovereign Silver

 

 

Her bir Sovereign Silver takviyesinin sağladığı faydalar ve kullanma talimatları ürün bilgi kutularında ve ambalajlarında bulunmaktadır. Sovereign Silver ürünleri genel olarak:

 

 

Sovereign Silver

 

 

Doğal ve saf maddeler kullanılarak hazırlanmasına dikkat edilen Sovereign Silver takviyelerinde, çocuklar için gelişimi destekleyen ve bağışıklığı güçlendiren 3 farklı ürün bulunmaktadır. 4 yaşın üzerindeki çocuklar için kullanılabilen Sovereign Silver takviye çocuk ürünleri cam şişelerde muhafaza edilmektedir. Sağlık açısından faydası bulunmayan hiçbir madde ve malzeme Sovereign Silver ürünlerinde kullanılmamaktadır. 

 

 

Sovereign Silver

 

 

Sovereign Silver ürünlerinin içeriğinde GDO bulunmamaktadır ve ürünler hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Bağışıklık Desteği ürünleri ise vegan ve glutensiz olarak üretilmektedir. 

 

 

Sovereign Silver

 

 

Sovereign Silver ürünleri yetişkinler, çocuklar ve hayvanlar için özel olarak üretilmektedir. FDA onaylı ürünler hamilelikte ve diğer ilaçlarla birlikte kullanımda doktor kontrolüyle tüketilmelidir.

 

 

Sovereign Silver

 

 

Sovereign Silver web sitesi üzerinden ilk alışverişte %10 indirim uygulanmaktadır. Sunulan bir diğer fırsat ise 49$ üzeri alışverişlerde kargo ücretinin bulunmamasıdır. Markaya ait ürünlere Amerika bölgesindeki eczanelerden ve sağlık ürünleri mağazalarından ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, markanın resmî web sitesi ve anlaşmalı web sitelerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

Sovereign Silver

 

Sovereign Silver Satın Al

 

Satın almak istediğiniz Sovereign Silver takviyelerinde Paket Oluştur veya Benim İçin Al servislerini kullanabilirsiniz. Amerikasepetim’in güvenli servis kanalları sizler için gümrük işlemlerini, vergi ödemelerini ve kargo teslimatını gerçekleştirmektedir. Her iki hizmette de aynı sipariş şekli kullanılmaktadır. Tek fark Benim İçin Satın Al servisinin %8 banka komisyonuna sahip olmasıdır. Aşağıya eklenmiş videolar yardımıyla hizmet kanallarımız hakkında bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp