BLOG YAZILARI

- Sorel Sneakers

Sneaker’lar dünyanın her yerinde en çok sevilen ayakkabı türlerinin başında geliyor. Gerek rahatlığı gerek de göze hitap eden tasarımı, yıllar boyu sneaker ayakkabıların eskimesini önledi. Sorel Sneakers ayakkabıları Türkiye’de satın almak için tüm işlemlerinizi sorunsuz şekilde hallediyoruz. Sürecin nasıl işlediğini öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Sorel Sneakers Hakkında

 

Sorel Sneakers gün boyu hareket halinde olan, enerjik insanlar için özel tasarımlar yapmaktadır. Modaya uygun kadın spor ayakkabıları ile Sorel Sneaker’lar hem rahat hem de pratik olmaları sayesinde bugün ulaştığı ününe kavuşmuştur. Ayaklar insan vücudunun en önemli dayanak noktaları, aktif insanlar da genellikle fazla ayakta durmaktan bu yüzden yakınır. Sorel Sneaker’ların tasarım amacı estetik kaygıyı ön planda tutarak kadınlar için en rahat spor ayakkabıyı üretmektir.

 

 

 

 

Günlük kullanımda ultra hafiflik, nefes alabilen esnek yapısı ile tercih edilmektedir. Yumuşak EVA taban ve kalın çift bölmeli taban ile kilometrelerce koşuya bile dayanıklıdır. 

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Sorel Sneakers ürünlerinin tercih sebebi kullanıcının isteklerine önem vermesidir. Örneğin spor ayakkabıları çamaşır makinesine atmak pek çok kullanıcının tercihi noktasındadır. Fakat pek çok spor ayakkabı çamaşır makinesinde yıkamak için uygun değildir. Sorel Sneaker ise ayakkabıları çamaşır makinesine atmadan önce bağcıklarını ve iç tabanlarını çıkarmayı öneriyor.

 

 

Sorel Sneakers

 

 

Spor ayakkabıların en çok şikâyet edilen yanlarından bir tanesi de şüphesiz çok kolay su geçirmeleri. Konforuna düşkün olanlar, yağmurlu havalarda da spor ayakkabı tercih etmek isterler. Bu isteğe bir yanıt olarak Sorel ayakkabılar su geçirmez özellikte tasarlanmıştır. Maddesel olarak yapısı tam tahıllardan oluşan bir deriyi ihtiva eder. Çeşitli renkler ve tiplerde sneakerlar ile dünyanın pek çok ülkesinde yoğun olarak tercih edilmektedir.

 

 

Sorel Sneakers

 

Sorel Sneakers Satın Al

 

Sneaker’lara sahip olmak için Sorel’in resmi internet adresini kullanabilirsiniz. Fakat Sorel Sneaker’lar yalnızca ABD adreslerine kargo sürecinde destek oluyor. Bunun için Amerikasepetim olarak sizlere iki farklı servis hizmeti sunuyoruz. Benim için al servisimiz ile dilediğiniz Sorel Sneaker’ı sizin için satın alıyor, gümrükten geçiriyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Paket Oluştur servisimiz ile de ürünü satın almanız durumunda kargo ve gümrük işlemlerini sizler için sorunsuz şekilde hallediyoruz. Her iki durumda da ürünü Türkiye adresinize hiçbir sorun yaşamadan teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.