Soloshot Kamera

Halı saha maçlarınızda sadece kendinizi görüntülemek ve sonrasında izlemek istemez misiniz? Bir kamera sürekli sizi takip etse ve hatalarını ya da jeneriklik durumları paylaşmak istemez miydiniz? Soloshot tüm bunlara imkan veriyor.

 

 

Soloshot Camera Hakkında

 

Robot kameralar üreten Soloshot Kamera markası, çekim kalitesi, uzun süreli kayıt avantajı, ultra HD görüntü kalitesiyle profesyonel videolar kaydetmeyi sağlamaktadır. Çoklu çekim modu, 600 metre yüksekliğe kadar çekim imkânı, 65x ölçülerinde yakınlaştırma seçeneği ve benzer pek çok özelliği bulunmaktadır. Sadece video çekimleri için değil, 12 MP görüntü kalitesi ile fotoğraf çekme özelliği için de tercih edilebilmektedir.

 

 

Maç çekimleri, spor antrenmanları çekimleri, doğa çekimleri gibi pek çok alan ve ortamda Soloshot Kamera ile videolar kaydetmek mümkün. Tripod, bel kemeri ve kol bandı gibi kamera yan aksesuarları da marka içinde satılmaktadır. Bunların yanı sıra, bilgisayara indirilerek kullanılan Soloshotedit programı ile kaydedilen videolar düzenlenebilmektedir.

 

 

Soloshot kameraların bir diğer özelliği ise, video çekimlerini yarıda kesmeyecek ölçüde uzun ömürlü pil güçlerine sahip olmalarıdır. Video kameraların en büyük sorunlarından biri olan pil ömrü, sürekli yedek pil taşıma durumu Solosohot kameralar için geçerli değildir. Aynı zamanda Soloshot uygulaması mobil cihazlara yüklenerek canlı yayın açılabilmektedir. Canlı yayınları sosyal medya hesaplarında veya istenilen bir kişiye birebir yapma olanağı vardır.

 

 

Efektif görüntü kalitesi ile tüm detayların kaçırılmadan algılandığı ve kaydedilebildiği kameralar üreten Soloshot markası, tek başına çekim yapan kişiler için de oldukça uygundur. Ayarlanabilir video çekim özelliği ile kullanıcı kaydetmek istediği videoda şahsen yer alıyorsa -örneğin sörf, dağ motoru sürüşü, yamaç paraşütü, at biniciliği gibi- kolaylıkla video kaydı yapabilmektedir.

 

 

Bahsedilen ortamlarda geniş çaplı çekimler yapabilmek ve istenilen profesyonellikte kaliteye ulaşmak çok basit değildir. Rüzgârlı, karlı veya yağmurlu havalarda da net videolar çekmek istenir. Bu durumlarda uzman bir kamera kullanımı şarttır. Soloshot çekim kameralarına sıklıkla gelen yazılım güncellemeleri ile devamlı yeni özellikler eklenmektedir.

 

 

Satın alma işleminden sonra kullanıcılara tanımlanan bir özellik daha vardır. Kullanıcıların Soloshot kameraları ile kaydettikleri videoları ve deneyimlerini tavsiye niteliğinde paylaşmaları halinde, belirli miktarlarda veya yüzdede indirimler alabilmektedir. Tavsiyelerin herhangi bir sayı sınırı bulunmamaktadır. Taksit ödeme şekli ile alınan Soloshot kameralarında, her bir taksit ücretinden tavsiye ödemeleri doğrultusunda fiyat eksilir. Böylelikle kamera satın almak daha ekonomik bir hal almaktadır.

 

 

Soloshot Kamera Satın Al

 

Soloshot kamera sadece kendi sitesinde satılıyor ve yüksek güvenlik önlemi sebebiyle Türk kredi kartı kabul etmiyor. Ancak bunu dert etmeyiz, Amerikasepetim Benim için al servisimizle bu sorunu aşmanızı sağlıyoruz. Sizin için satın alıyor, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz. Detayları aşağıdaki videomuzda bulabilirsiniz. Eğer ben satın alabilirim, sorun değil diyorsanız Paket Oluştur servisimizle sadece kargo ve gümrük hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp