Solgar VM 2000

En popüler supplement markalarından biri olan Solgar’ın VM 2000 ürünü ile ilgili bilmeniz gereken herşey bu makalemizde. Gümrük işlemleriniz, nasıl satın alacağınız, nasıl getirteceğiniz ve daha birçok soru işaretine cevap veriyor olacağız.

 

 

Solar VM 2000 Hakkında

 

Solar VM 2000, dünyaca ünlü Solar markasının en önde gelen multivitaminlerinden biridir. İçerisinde 29’dan fazla vitamin ve mineral barındıran yapısıyla tüm gün sizi zinde tutmakla kalmaz, aynı zamanda vücudunuzda eksik olan vitaminlerin doldurularak genel vücut sağlığınızın arttırılmasına yardımcı olur. Bağışıklık arttırıcı bir multivitamin olarak kendi alanında çok sayıda ödülle mükâfatlandırılmıştır.

 

 

Pek çok vitamin kullanımı sırasında özellikle laktoz hassasiyeti olan, glüten hassasiyeti olan, fıstık alerjisi olan ve çölyak hastası olan bireyler sıkıntı yaşayabilmektedir. Solgar VM 2000 ise hiçbir şekilde glüten, maya, süt ürünleri, buğday ve şeker gibi çeşitli alerjen maddeleri içermez. Bu sebeple pek çok alerji sahibi insan tarafından da ekseriyetle tercih edilmektedir. Alerjik bünyelerin yanı sıra vegan ve vejetaryen yaşam tarzını benimsemiş bireyler için de uygundur. Solgar VM 2000 hiçbir hayvansal gıda ve yapay koruyucular içermemektedir.

 

 

30, 60, 90 ve 180’lik tabletler halinde satılan Solgar VM 2000, fiyat / performans açısından benzerlerinin çok daha üzerinde bir multivitamindir. İçeriğinde bulundurduğu 29 dan fazla vitamin bulunduran Solgar VM 2000 tamamen bilim destekli formülasyon prensibi ile üretilmektedir.

 

 

Vücudunuzun neredeyse ihtiyaç duyabileceği tüm maddeleri taşıyan Solgar VM 2000’i kullanarak, bünyenizin gerek günlük gerekse geniş zamandaki ihtiyaçlarının tamamına yakınını karşılamanız mümkün. İçeriğinde B vitaminleri (B1, B2, B3, B5, B12), C vitamini, D2 vitamini, E vitamini ve folik asidin yanı sıra çinko, manganez, demir, iyot, kalsiyum ve sağlık için en gerekli aminoasitlerden olan kolin barındırmaktadır.

 

 

Gün içerisinde zinde kalmak, halsizlik ve stresle başa çıkmak ve uzun vadede bedeninizi sağlık tutmak amacıyla vitamin takviyesi almak istiyorsanız Solgar VM 2000 tam size göre. Günlük 1 veya 2 tablet şeklinde alabileceğiniz Solgar VM 200 ile daha sağlıklı ve zinde bir hayata sahip olabilirsiniz.

 

Solar VM 2000 Sipariş

 

Solar VM 2000 ürününü sipariş vermek için dilediğiniz herhangi bir siteyi kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi iki servisimiz bulunuyor. Benim için al ve Paket oluştur. Her ikisine de ait açıklayıcı videolarımız aşağıdadır. Her iki servisimizde de sizden herhangi bilgi ya da belge istemeden tüm gümrük işlemlerinizi de yaparak adresinize teslim ediyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp