Solgar C Vitamini

Her ne kadar hemen her şeyi yemeye çalışsak, vitaminlerimizi yemeklerden almaya uğraşsak da desteğe ihtiyacımız var. C vitamini eksikliğimizi de Solgar C Vitamini ile sağlayabiliriz. Ama asıl soru, istiyorum da nasıl alıp, nasıl getirteceğim olacaktır. Bunun da cevabı yazımızda.

 

 

Solgar C Vitamini Hakkında

 

C vitamini, serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olan suda çözünen bir vitamin türüdür. Serbest radikaller, strese ve hücrelerin erken yaşlanmasına neden olabilen zararlı bileşenlerdir. C vitamininin birincil işlevlerinden biri, sağlıklı cilt ve eklemler için önemli olan kollajen oluşumuna verdiği destektir. Kardiyovasküler sağlığı desteklemeye yardımcı olur. Bunların yanında, bağışıklık sisteminin en önemli bileşenlerinden biri olan beyaz kan hücrelerinin işleyişinde de C vitamininin rolü büyüktür.

 

 

Vücut C vitaminini kendisi üretmediğinden, haricen alınması gerekmektedir. Bu vitamin narenciye, çilek, patates, domates, biber, lahana, Brüksel lahanası, brokoli ve ıspanak gibi yiyeceklerde bulunur. Çeşitli rahatsızlıkları olan kişiler ve bazı kanser türleri, C vitamini eksikliğine karşı vücudu daha savunmasız hale getirebilir. C vitamininin şiddetli eksikliği, anemi, diş eti kanaması, morarma ve yaraların geç iyileşmesine neden olabilir.

 

 

Solgar C Vitamini içerisinde 90 adet tablet barındırır. 1000 mg’lik Solgar C Vitamini, tüm C vitamini ihtiyacınızı eksiksiz şekilde karşılar. Günde bir tablet şeklinde alınarak kullanılması uygundur. Kosher sertifikasına sahip olmakla beraber glüten ve laktoz içermez. Bu gibi hassasiyetleri olan kişilerin yanı sıra veganlar ve vejetaryenlerin kullanımı için de uygundur.

 

 

Solgar bu ürünün yanı sıra pek çok vitamin ve gıda takviyesi sunan bir markadır. 1947 yılından bu yana hizmet vermekte olan Solgar, sağlık ve esenliğe kendini adamıştır. Tamamen sağlıklı hammaddeleri kullanarak hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünleri yüzde yüz bilimsel formülasyonlar kullanarak üreten Solgar, USP su filtrasyonu ve HEPA hava filtrasyonuna sahiptir. İhtiyacınız olan takviyeleri olabilecek en küçük tablete sıkıştırarak hızlı ve etkili şekilde almanızı amaçlayan Solgar’ın D vitamininden çinkoya, keratinden kolajene, biotinden kalsiyuma kadar pek çok takviye çeşidi uygun dozlarda mevcuttur.

 

 

Solgar C Vitamini Satın Al

 

Solgar C Vitamini ürününü iherb’den tutun solgar’ın kendi sitesine birçok sitede bulabilirsiniz. Ancak bizim önerimiz Amazon’dan almanız.Hem uygun fiyatlı, hem güvenilir, hem de hızlı. Nasıl sipariş vereceğiniz detayları ise aşağıdaki videolarımızda. Gümrük konusunu ise dert etmeyin, tüm işlemlerinizi biz yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp