Sodastream Hakkında

Evinizde ya da iş yeriniz sudan soda yapmanın keyfine varın. Sodastream ile kendi sodanızı kendiniz yapacaksınız.

 

 

 

Biz Türkler’de soda kültürü oldukça yaygındır. Genelde ağır yemekler tercih ettiğimizden öğleden sonraları ya da akşam yemekten sonra muhakkak bir kahve - soda ararız. Peki evinizde ya da iş yerinizde, sudan soda yapma fikri hiç aklınıza geldi mi? Sodastream’in gelmiş.

 

 

 

Sodastream oldukça kompakt ve şık bir tasarımla, kendi kendinize soda yapabilmenize imkan sağlıyor. Oldukça basit bir şekilde kendi kabına su koyuyorsunuz, tuşuna basıyorsunuz ve sürpriz, sodanız 10 saniyede hazır. İstediğiniz aromayı da yapabilirsiniz. İster meyveli, ister sadece limonlu, istediğiniz oranda sodanızı hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız özel karışımlarla arkadaşlarınıza sürpriz de hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

Sodastream’de tek değiştirmeniz gereken CO2 tüpünüz. Asıl işi yapan CO2’nin tedariği konusunda da devamlı olarak size yardımcı olabiliyoruz. Tüpünüz bittikçe sipariş verebilir, 1 haftada teslim alabilirsiniz.

 

 

Sodastream Amerika için üretilmiş bir ürün olsa da Türkiye’de herhangi bir voltaj sorunu yaşamıyor. Basit bir priz dönüştücüsü ile rahatlıkla kullanabilir, evdekileri ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

 

 

Sodastream kendi özel hazırlama kitapçığı ile geliyor. İçerisinde birçok farklı aromanın hazırlanışını barındıran Sodastream’e ister bağlı kalabilir, ister klasik sodalar hazırlayabilir, isterseniz de kendi özel aromanızı bulabilirsiniz.

 

 

Sipariş vermek ise oldukça basit, hemen aşağıdaki videomuzu da izleyerek kolaylıkla siparişinizi verebilir, 4-6 iş günü içerisinde hiçbir gümrük kaygınız olmadan teslim alabilirsiniz.

 

 

 

Aklınıza muhakkak sorular takılmıştır, takılacaktır. Tüm bu sorular için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp