BLOG YAZILARI

- Skydio

Droneların son dönemde hayatımızdaki yeri artıyor. Gerek reklam ve film çekimleri, güvenlik ve eğlence için çok fazla tercih ediliyor. Skydio bu alanda ürettiği ürünlerle piyasadaki en güvenilir markalardan birisi. Amerikasepetim olarak Skydio ürünlerini sizin için kapınıza kadar getiriyoruz. Gelin hizmetlerimize ve Skydio ürünlerine yakından bir göz atalım.

 

 

Skydio Hakkında

Kurucuları 2009 yılında MIT'de yüksek lisans öğrencileri olarak bir araya gelen ve otonom drone teknolojisine öncülük etmeyi başaran insanlardır. Skydio ürünleri, dronelar, yapay zeka ve bilgisayar görüşü alanında dünya çapındaki uzmanların on yılı aşkın Ar-Ge çalışmasının sonucudur. Amerika'nın lider drone üreticisi olarak sorumluluklarını bilen ve yaptığı işi ciddiye alan Skydio, ürünlerini Amerika'da tasarlıyor, birleştiriyor ve üretiyor.

 

Skydio

 

Kendi geliştirdikleri yazılımları ve gelişmiş teknoloji ile üretilen Skydio 2, kendi kendine uçabilen ve bu konuda kullanıcıyı rahatlatan bir üründür. Sinematik kompozisyonu korurken engellerden kaçarak sizi yolda, tarlada, patikada veya nerde olursanız olun takip eder. Skydio, kafanızdaki vizyonunuzu ve düşüncelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur. Sezgisel sinematografi becerileri sayesinde uçuş yollarını kolayca tasarlamanıza ve dinamik, tek çekim videolar üretmenize olanak sağlar.

 

Skydio

 

Skydio droneları yapay zeka desteği ile adrenalin sporları için birebirdir. Kayak veya rafting yaparken sizi takip ederek güzel görüntüler yakalayabiliyor. Takip özelliği siz aktivitenizi yaparken, sizin için ortaya güzel görüntüler çıkmasını sağlıyor. Kolay bir kullanıma sahip olması ve takip özelliği sayesinde, deneyimsiz bir drone kullanıcısı olsanız bile dronenunuzu olası kazalardan koruyor. Hayalinizdeki çekimleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan Skydio droneları, yetenekleri ile kendisini size hayran bırakacak.

 

Skydio

 

Skydio Türkiye Satın Al

Skydio ürünlerine dilerseniz kendi internet sitelerinden ulaşabilir, ürünler ve şirket hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Skydio Amerikasepetim olarak Amerika’dan evinize, sizi kargo ve gümrük işlemleriyle uğraşma zahmetinden kurtararak güvenli şekilde getiriyoruz. Sitemizde yer alan iki farklı servisimizden yararlanma şansınız bulunuyor. “Benim İçin Al Servisimiz” seçeneğinde ilgili ürünü sitemiz üzerinden sepetinize eklemeniz gerekiyor. “Paket Oluştur Servisimiz” seçeneğinde ise dilediğiniz siteden alışverişinizi tamamlayarak ürünü sevkiyat adresimize kargolatmanız yeterli. Detaylar için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 

 

 

Bu makale 16-11-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.