BLOG YAZILARI

- Silver Biotics

Silver Biotics takviyelerini, iki farklı sipariş kanalımızı kullanarak satın alabilirsiniz. Servislerimiz siparişlerin vergi, gümrük ve kargo işlemlerini sizler için tamamlayarak alışverişinizi gerçekleştirmektedir. Yazımızı okumayı sürdürerek hizmetlerimizle ilgili kapsamlı bilgiye ve Silver Biotics takviyelerinin özelliklerine ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Silver Biotics Hakkında

 

Gümüşün iyileştirici etkisinden yararlanarak üretilen Silver Biotics bakım ürünleri, SilverSol teknolojisi kullanılarak tasarlanmaktadır. 10 ppm ile 30 ppm arasında gümüş konsantrasyonu kullanılan Biotics bakım ürünleri nano-gümüş parçacıklardan meydana gelmektedir. 

 

 

 

 

SilverSol teknolojisi ile üretilen ürünler FDA onaylıdır. Gümüş partiküllerin 24 saat içerisinde vücudu terk etmesi, biyoyararlı bir tedavi sunar. Her Biotics ürün içerisinde SilverSol teknolojisi kullanılmıştır. 

 

 

Silver Biotics

 

 

İnsanlar için üretilmiş olan yara ve yanıklar için bakım ürünlerinin yanı sıra, hayvanlar için de üretilmiş yara ve yanık ürünleri Silver Biotics bünyesinde yer almaktadır. Birçok Silver Biotics cilt bakım ürünleri krem ve jel formda bulunmaktadır. Kokusuz ürünlerin yanı sıra, lavanta ve greyfurt ekstralarının da kullanıldığı kokulu ürünler mevcuttur.  

 

Silver Biotics

 

 

Silver Biotics ürünleri 4 ana başlıkta hizmet vermektedir:

  • Yara ve yanıkların iyileştirilmesi ve bakımı,
  • Bağışıklık takviyesi,
  • Cilt bakımı,
  • Ağız ve diş bakımı. 

Silver Biotics markasına ait tüm bakım ürünlerinin kullanım koşullarına ve içeriklerine bilgilendirme bölümlerinde yer verilmiştir. Uygun fiyatlı bir marka olan Silver Biotics, iyileştirici ve onarıcı etkiye sahiptir. Ürünlerin içeriğinde alkol, klorür, petrol maddeleri ve sülfat bulunmamaktadır. 

 

 

Silver Biotics

 

 

Doğal madde ve malzemelerle üretilen Silver Biotics bakımlarının kadın ve erkekler için kullanımı uygundur. Bağışıklık desteği için satılan takviye ürünlerin, diğer ilaçlarla birlikte kullanıldığında herhangi bir yan etkisine rastlanmamaktadır. 

 

 

Silver Biotics

 

 

Silver Biotics ağız ve diş bakımı için diş beyazlatıcı macun ve diş jeli olmak üzere iki temel ürünü bulunmaktadır. Kusursuz sonuçlar için hem diş minesini koruyan hem de dişleri doğal bir yöntemle beyazlatan macun, diş etlerine de zarar vermeden ağız bakımını sağlar. 

 

 

Silver Biotics

 

 

Silver Biotics web sitesi üzerinden yapılan ilk alışverişte %25 indirim uygulanmaktadır. Ürünlerin gönderimleri Amerika bölgesi ile sınırlıdır. 

 

 

Silver Biotics

 

Silver Biotics Sipariş

 

Sipariş etmek istediğiniz Silver Biotics takviyelerinde Amerikasepetim servisleri yurtdışı alışverişlerinizi kolaylaştırmaktadır. Paket Oluştur ve Benim İçin Al hizmet kanallarından oluşan Amerikasepetim servisleri, ürün linkini ve teslimat adresini tarafımıza ulaştırmanız ardından alışverişinizi gerçekleştirir. Dilediğiniz satın alma kanalını kullanarak güvenli bir yurt dışı siparişi oluşturabilirsiniz. Aşağıda bulunan videolara göz atarak Amerikasepetim hizmetlerini keşfedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.