Shani Darden Cilt Bakımı Ürünleri

Kadınların sorduğu en önemli sorulardan biri de ünlüler cilt bakımı için ne kullanıyor? Çok güzel görünüyorlar, sıradan ürünleri kullanmadıkları kesin, peki sırları ne? Çok uzakta değil hanımlar, sırları Shani Darden.

 

 

Shani Darden Hakkında

 

Shani Darden, adını kurucusundan alan bir güzellik ve cilt bakımı markasıdır. Kendi adını taşıyan markanın kurucusu olan Darden, ünlü bir uzman estetisyendir. Jessica Alba, Kim Kardashian ve Chrissy Teigen’ın yanı sıra pek çok ünlü Holywood oyuncusunun güzelliğinin arkasındaki isim olarak gösterilen Darden, 2019 yılında cilt bakımına yönelik sonuç odaklı yaklaşımı merkeze alan kendi markasını kurdu. Shani Darden, basit ama etkili çözümlere olan tutkusunun yanı sıra, güzellik, sağlık ve sağlık standartlarının yüksek olduğu bir kasabada müşterilerinin güvenini ve saygısını kazanmayı başardı.

 

 

Shani Darden, çok çeşitli cilt sorunlarını tedavi eden ve kullanımı kolay çözümler sumak için benzersiz, dönüşümsel, basit ve etkili formülasyon serileri geliştiriyor. Shani Darden ürünleri arasında; yoğun göz yenileme kremleri, yüz şekillendiriciler, retinoller, temizleme serumları, hazırlık ve hijyen jelleri, anti ageing ürünler, gençleştirici ürünler, tonlama özleri, yağ içermeyen nemlendiriciler, onarıcılar, gece ürünleri, siyah nokta gidericiler, derin temizlik maskeleri, güneş koruyucular ve peeling maskeleri yer alıyor.

 

 

Yalnızca cilt ürünleri değil aynı zamanda cilt üzerinde olumlu etkileri olan çeşitli elektronik cihazlar da üreten Shani Darden, oldukça geniş ürün yelpazesiyle cilt bakımı konusunda akla gelebilecek her türlü ihtiyacı karşılıyor.

 

 

Retinolün en güçlü yaşlanma karşıtı bileşen olduğunu savunan Shani Darden, retinollerde sıklıkla görülen kuruluk ve tahriş problemlerini minimuma indiren yaşlanma karşıtı ürünler konusunda uzmandır. Yumuşatılmış olan kremsi serumlardaki retinol, hızlı bir şekilde emilir ve yavaşça dağılır. Bu durum, genellikle bir A vitamini dozuna eşlik eden iltihaplanmayı ve soyulmayı önlemeye yardımcı olur.

 

 

Shani Darden’in retinol reformu, laktik asit içermesi bakımından benzersizdir. Laktik asit, cildi pürüzsüzleştirmek ve aydınlatmak için hızlı bir şekilde çalışan bir eksfoliyandır. Böylece bir retinol kullanmanın uzun vadeli faydalarının yanı sıra anlık faydaları da gözle görülür hale gelir.

 

 

Shani Darden tarafından özel olarak seçilerek bir araya getirilen ürünlerle oluşturulan setler, pek çok konuda en uygun ürünlerin birbiriyle senkronize ve birbirini destekleyici bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Bu setler arasında retinol seti, yaşlanma karşıtı set, günlük bakım seti ve güzellik seti gibi seçenekler yer alır.

 

 

Shani Darden Sipariş

 

Shani Darden ürünlerini siz de ünlüler gibi Shani Darden websitesinden, sephora’dan ya da top cilt bakımı mağazalarından satın alabilirsiniz. Ancak nasıl Türkiye’ye getirteceksiniz? Orada da Amerikasepetim olarak biz devreye giriyoruz. Size sunduğumuz iki farklı hizmetimiz var, Benim İçin Al ve Paket Oluştur. İsterseniz alışverişinizi siz yapın ve Amerika lojistik merkezimize yönlendirin, isterseniz de ürünü bize satın aldırın. Her iki servisimizde de tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi gerçekleştiriyor, siparişlerinizi kapınıza teslim ediyoruz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp