Sally Hansen Oje

Yurt dışından, özellikle Amerika’dan kozmetik ürünleri getirmek ne yazık ki işkence. Ancak eğer henüz tanışmadıysanız Amerikasepetim olarak  bu sorunu ortadan kaldırdık. İster Sally Hansen ürünleri, ister diğer kozmetik ihtiyaçlarınızı sorunsuz şekilde Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Peki ya gümrük ne olacak sorunuzun cevabı, yazımızın kalan kısmında.

 

 

Sally Hansen Hakkında

 

Sally Hansen markası 1907 yılında dünyaya gelen ve sanki gözünü açtığı ilk andan itibaren o dünyaya meydan okuyan meraklı ve cesur bir kadın tarafından yaratılmış olup adını markalaştıran bu kadının yer yer renkli ve bazen de hüzünlü bir yaratım sürecine tanıklık eden herkesi büyüleyen bir yaratım ve yaşam hikayesini barındırmaktadır. Sally Hansen her zaman güzelliğin peşinde koşan özgür ruhlu ve neşeli bir kadın bir olmakla birlikte asıl güzelliğin görünenin ötesinde olduğunu da biliyordu. O görünen ve gizlenen tüm güzelliklerin kaşifi olma arzusu ile yaşarken hem ilham kaynağı oluyor hem de üretiyordu. Sally Hansen 1930 lu yıllarda Los Angeles Times da bir köşe yazarıyken aynı zamanda bir şirket yönetiyordu. O cesur ve renkli bir kadındı. Hayatın neşesinden en büyük payı almak için oturup beklemek yerine yeni ve ilerici olan her şeyde kendine has tavrı ile boy gösteriyordu. Bu sebeptendir ki tüm bu yoğunluğunun yanı sıra California Kozmetik Derneğinin ilk başkanı olarak görev almıştır. 1938 yılında bir gazete Sally Hansen için kocaman bir fabrikayı yönetiyor fakat bakıldığında o gardenya tazeliğini koruyor diyerek Sally Hansen ın yaptığı tüm işlere nasıl bir ışık kattığını vurgulamıştır.

 

 

Sally Hansen kurduğu aynı adı taşıyan el ve tırnak bakım markası ile kendisinde sorun yaşadığı tırnak bakım dünyasına adım atarak Hard As Nails isimli günümüzde hala ikonik olan ürünü piyasaya sürmüştür.

 

 

Kurulduğu günden bugüne geldiğinde Sally Hansen kozmetik alanında adını dünyaya duyurmuş bir marka ve ikonik bir sembol olmuştur. Sally Hansen bu markayı hem kullanışlı hem de herkesin ulaşabileceği bir misyonla kurmuş ve yaşamı sürecinde bu fikri devam ettirmiştir. Bugün Sally Hansen adından her an bahsettiriyor ve herkesin ulaşabileceği kaliteli ve uygun kozmetik markası olarak dünya pazarındaki yerini koruyor. Güçlü ve neşeli bir kadının tırnaklarıyla kazıyarak geldiği bu noktada parmak izleri hala varlığını sürdürüyor. Ve güzel ve başarılı bir kadının da dediği gibi ‘Bir kadın için güzellik güçtür.’  

 

 

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz

 

Sally Hansen ürünlerini sipariş verirken iki servisimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz. İster Sally Hansen ürünleri satan dilediğiniz websitesinden alışverişinizi yapın, paketinizi Amerika adresimize yönlendirin, tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi yapalım ve Türkiye adresinize kapınıza kadar teslim edelim. İsterseniz ise sipariş vermek istediğiniz Sally Hansen ürününün linkini bize iletin, sizin için satın alarak adresinize teslim edelim. Her iki servisimizin de kısa birer anlatım videosu hemen aşağıda.

 

 

Peki Ya Gümrük

 

Öncelikle aklınızda dönüp duran, kozmetik ürünleri gümrükten geçmez, likit geçmez, o geçmez, bu geçmez gibi klişeleri 30 saniye için bir kenara bırakır. Aklınıza gelen her ürün gümrükten geçer, yeter ki prosedürü bilin. Amerikasepetim olarak tüm gönderilerimizi ticari yapıyoruz. Dolayısıyla sizin adınıza tüm gümrük işlemlerinizi şirketimiz üzerimizden gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde herhangi bir gümrük sorunu yaşamıyor, gönül rahatlığıyla siparişinizi oluşturuyorsunuz.

 

 

 

Size Nasıl Ulaşacağım

Hemen sayfamızın sağ altında whatsapp ikonu var. Bu ikona tıklayarak whatsapp üzerinden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın, Amerika’dayız ve saat farkı var. Bu nedenle mesajlarınıza 24 saat içerisinde muhakkak dönüş sağlanacaktır.

Diğer Konular
whatsapp