Saint Laurent Siparişleriniz

Dünyaca ünlü markalar hakkında verdiğimiz bilgilere bugün bir yenisini daha ekliyoruz Saint Laurent. Saint Lauren bir başka değişle YSL yeni sezon, eski sezon, dilediğiniz modelini çantadan ayakkabıya, giyimden hatta kozmetiğe, sizin için satın alıyor, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Saint Lauren Hakkında

 

1961 yılında tasarımcı Yves Saint Laurent tarafından kurulan ve YSL olarak da bilinen Saint Laurent, 20.yüzyılın en önde gelen moda evlerinden biridir. Başlangıçta yalnızca özel sipariş üzerine kişiye özel yüksek kaliteli bir giyim evi olarak başlayan Fransız menşeili moda evi Saint Laurent, 1966'da seçkin koleksiyonlarından bazı üst düzey kıyafetlerin seri imalatı ve tanıtımıyla toplumdaki moda algısı üzerinde adeta devrim yarattı.

 

 

Kuruluşundan bu yana Saint Laurent, moda endüstrisinin hem içinde hem de dışında yüksek bir etki gücüne sahip olmayı başardı. Yıllar geçtikçe, kurucusu Yves Saint Laurent, 20.yüzyılın önde gelen tasarımcılarından ve kişiliklerinden biri olarak ün kazandı. Yves Saint Laurent'i diğerlerinden ayıran temel unsur, erkek ve kadın modası arasındaki çizgileri bulanıklaştırmak ve cinsiyetlere yönelik korkusuz yaklaşımlarıydı. Güçlü kıyafet tasarımlarına öncülük ederek, geleneksel olarak erkeksi öğeleri aldı ve onları yeni bir güçlü kadın giyim türü için yeniden tasarladı. Bu durum moda sektörü için alışılmışın oldukça dışındaydı ve Saint Laurent sektörde adeta değişim çanları çaldırıyordu.

 

 

Keskin bir şekilde tasarlanmış maskülen yapısı ve tamamen simsiyah rengi ile ön plana çıkan Le Smoking, Saint Laurent'in moda üzerindeki etkisini tanımlayan imza stili olmaya günümüzde bile devam ediyor. Aslında 1966 yılında seri imalata geçirilen özel dikiş ürünlerinden biri olan Le Smoking, Paris defilelerinde ilk önce ciddi eleştirilerle karşılaştı ve moda acılıları tarafından mağazalara dahil edilmedi. Ancak Bianca Jagger, Catherine Deneuve ve Nan Kempner gibi ünlü trend belirleyiciler Le Smoking’i ilk giyenler arasındaydı. 1975'te moda fotoğrafçısı Helmut Newton’un, Paris'teki loş ışıklı bir sokakta Fransız Vogue görünümünü yansıtma amacıyla Le Smoking giyen bir modelin fotoğrafını çekmesiyle Fransız modasının imzalarından biri haline geldi.

 

 

Saint Laurent, günümüzde dünyanın en üst düzey, seçkin ve lüks markaları arasındaki yerini korumaktadır. Anthony Vaccarello'nun yaratıcı vizyonu ve Francesca Bellettini'nin liderliği altında marka gelişimi sağlam temeller üzerinde pazardaki etkisini arttırmaya devam etmek için evrimini sürdürüyor. Saint Laurent, güçlü, seçkin ve net stiliyle 21. Yüzyılın en etkili moda evlerinden biridir.

 

 

Saint Lauren Sipariş

 

Saint Lauren siparişlerini Neiman Marcus, Nordtrsom, Saks Fifth gibibirçok lüks zincir mağazada bulabilir, kendi sitesinden de satın alabilirsiniz. Farfetch, ebay, amazon gibi online sitelerden de temin edebil ya da bize satın aldırabilirsiniz. Aslında yapmanız gereken oldukça basit, biz ise Amerikasepetim olarak zor olan kısmı yani gümrük kısmını sizin için tamamlıyoruz. Saint Lauren ürünlerini ister siz satın alıp, Amerika lojistik merkezimize kargolatın, isterseniz ürün linkini bize iletin sizin için biz satın alalım. Her iki serviste de tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim. Üstelik parfüm, cilt bakımı, kozmetik ürünleri de dahil! Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki videolarımıza göz atabilir, Whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp