BLOG YAZILARI

- Roxy Wetsuits

Türkiye’de bulmakta zorlandığınız bir başka ürün grubu Wetsuits ler sizi buluşturuyoruz. Markamız ise Roxy. Özellikle kadınlar arasında en popüler wetsuits markası olan Roxy ürünlerini sizin için satın alıyor, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Roxy Wetsuits Hakkında

 

Roxy, dalış veya sörf yapmak isteyen kadınlar için mükemmel ürünler sunan bir deniz kıyafetleri üreticisidir. Alanının önde gelen markaları arasında yer alan Roxy, kadınlara özel tasarımlarıyla kadınlar için her türlü rahatlığı ve konforu düşünüyor. Dalış veya sörf yapmak isteyen kadınlar için seçilebilecek pek çok marka, stil ve renk bulunmasına rağmen Roxy, kadınlar için özel olarak tasarlanmış ürünleriyle ön plana çıkarak kadınlar için en iyi seçim haline geliyor.

 

 

1990’lı yılların başından bu yana faaliyet göstermekte olan marka, su sporlarını seven kadınlar için muazzam koleksiyonlara sahip. Bilhassa kadın formu için ideal ürün özelliklerine sahip olan bu koleksiyonlar, vücuda adeta ikinci bir deri gibi yapışarak muazzam bir konfor sağlar. Ayrıca kaliteli malzemesi ile en soğuk sularda bile üşümeden yüzme deneyimi vadeder.

 

 

Roxy’nin sörften dalışa kadar çok çeşitli farklı su sporlarına yönelik ürünleri bulunuyor. Özellikle de Syncro 3/2mm Back Zip Wetsuit isimli modeli pek çok kadın sporcu tarafından büyük oranda tercih ediliyor. Bu model, 14 dereceye kadar düşük sıcaklığa sahip sularda bile vücudu rahatlıkla koruyabilen, benzeri görülmemiş bir adaptasyon ve sıcaklık hissiyatına sahiptir.

 

 

Roxy ürünleri yalnızca soğuk sularda rahat etmeye olanak sağlayan sıcaklık hissiyatından ibaret değil. Aynı zamanda olabilecek maksimum esnekliğe sahip, yumuşak ve kolay giyilip çıkartılabilen, kızılötesi termal astara da sahip. Tüm bu özelliklerine rağmen kalınlığı yalnıza 3 mm olan ürün, muazzam inceliği ile cilt üzerinde de oldukça hafif bir baskıya sahiptir. Bu yüzden bir Roxy kıyafetinin içerisinde ağırlaşmış hissetmek mümkün değildir. Yalnızca model değil, zevk skalası geniş olan kadınlar için oldukça farklı ve geniş renk seçenekleri de sunan Roxy, elbiseyi mümkün olduğu kadar su geçirmez hale getirmek için kör dikiş tekniğini uyguluyor.

 

 

Roxy tarafından üretilen diğer başlıca modeller; Roxy Performance 3/2 Chest Zip Wetsuit, Roxy Syncro 4/3 Back Zip Wetsuit, Best for Winter, Roxy 3/2 Pop Surf Chest Zip Wetsuit, Roxy 2/2 Syncro Long Sleeve Springsuit, Roxy Syncro 5/4/3 Hooded Chest Zip Wetsuit, Roxy Girls 4/3 Syncro Back Zip Wetsuit şeklinde sıralanabilir. Her modelin kendisinde göre farklı avantajları bulunuyor. Daha inceden daha esneğe, yazlıktan kışlığa, dikiş türünden koruyuculuğa kadar pek çok farklı özellik sunan Roxy modelleri, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek model seçeneklerini barındırıyor.

 

 

Roxy Wetsuits Satın Al

 

Roxy Wetsuits birkaç surf malzemeleri satan websitesi, kendi sitesi, amazon ve hatta ikinci ellerini ebay’de bulabileceğiniz oldukça popüler bir marka. Amerika’dan alışveriş yapma tecrübesi olanlar için servisimiz Paket Oluştur. Siparişinizi satın alın, Amerika adresimize gönderin, sizin için kapınıza teslim edelim. Ya da Benim için al servisimizi kullanın. Sizin için ürünü de biz satın alalım. Her iki servisimizin de kısa anlatım videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.