Rolex Submariner

Lüks saat markası Rolex’in kalite ve standartlarından ödün vermeyen yeni tasarımı Submariner siparişi için Amerikanpaketim uygulaması sizlerle. Sunduğu iki hizmetle de gümrük, teslimat süreci ve vergi işlemleriyle muhatap olmadan tüm sorumluluğu üstlenerek pratik bir alışveriş imkânı sunan Amerikanpaketim’i keşfetmek için içeriğe göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Rolex Submariner Hakkında

 

Saat endüstrisinin liderlerinden olan Rolex, Wilsdorf and Davis adıyla 1905 yılında kurulmuştur. İsviçreli marka 1919 yılında bugünkü Rolex Sa ismini almasıyla birlikte bir dünya markası haline gelmiştir. Rolex saatlerinin üretimleri 2 yıl süreyle tamamlanarak satışa çıkarılmaktadır. 50’ ye yakın lüks saat ve aksesuar modeli bulunan Rolex’in gümüş, altın gibi birçok farklı metal çeşidi kullanılarak hazırlanan kordon ve kadranları ürün skalasında yer almaktadır. 

 

 

 

 

1926 yılında Oyster model kol saati hem dünyanın hem de Rolex’in ilk su geçirmez özellikteki saatidir. Bu üretimden sonra su geçirmezlik ve suya dayanıklılık özellikleri geliştirilmeye ve güncellenmeye devam etmiştir. Daha sonra Rolex’in imza koleksiyonlarından biri olan Submariner (Denizaltı) modelleri 100 metrelik derinlikte bile kullanılabilen ve dalgıç saati olarak adlandırılan çeşitlerde üretilmeye başlanmıştır. 

 

 

Rolex Submariner

 

 

Rolex Submariner 1953 yılında dalgıçların tüm ihtiyaçlarına yönelik olacak şekilde tasarlandı.  Submariner, yeni formu ve yeni tasarımıyla yapımında beyaz altın, sarı altın ve istiridye çeliği kullanılmış ve orijinal Rolex Oyster tasarımının izinden gidilerek ve ana model bozulmadan hazırlanmıştır. 

 

 

Rolex Submariner

 

 

8 farklı modelden oluşan Submariner koleksiyonu, siyah ve mavi kadranlara sahiptir. Dalgıçların dalış sürelerini, çıkış duraklarını ve deniz altında geçirdikleri vakti rahatlıkla görebildikleri Rolex Submariner saatler dayanıklı formlarıyla ünlüdür. Deniz altındayken yeterli ışık olmadığı yerlerde ve karanlık bölgelerde bile saat kadranındaki 0 işaretinin üstünde bulunan parlayan kapsül sayesinde görme durumu kısıtlanmaz ve saat göstergesi rahatlıkla okunabilir haldedir. 

 

 

Rolex Submariner

 

 

Tek yönde dönebilir çerçeveye sahip Submariner modelde, dalgıç eldivenleri kullanıldığında da tırtıklı kenarları sayesinde tutuş konforunu sabit kılmaktadır. Çerçeveleri yeşil, gri, siyah ve mavi renklerden oluşan saat modelinde, seramik malzemesi kullanılarak darbelere ve baskıya dayanıklı bir yapı oluşturulmuştur. 

 

 

Rolex Submariner

 

Rolex Submariner Türkiye

 

Rolex Submariner Türkiye siparişlerini yurt dışı alışverişlerinde istenen vergi, gümrük ve kargo koşullarına uygun bir şekilde satın almak için Amerikasepetim’ in hazırlamış olduğu Benim İçin Al ve Paket Oluştur servislerini kullanabilirsiniz. Her iki hizmeti de kapsayan hızlı ve güvenilir alışveriş süreciyle Rolex ürünlerine zahmetsiz ulaşabilirsiniz. Benim İçin Al ve Paket Oluştur hizmetlerinin tek farkı ise Benim için Al servisinde bulunan %8 banka komisyonudur. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıdaki videolarda bulabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp