Roland Verselab MV-1

Amerikasepetim ile siparişlerini tamamlayabileceğimiz Roland Verselab MV-1 ürününü güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz. Gümrük işlemlerinin, kargo ve vergi uygulamalarının tamamlandığı servis kanallarımızı kullanarak hızlı bir yurt dışı alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Roland Verselab MV-1 model ürünü incelemek ve Amerikasepetim hizmetlerini keşfetmek için yazımızı okumayı sürdürebilirsiniz. 

 

 

 

Roland Verselab MV-1 Hakkında

 

Japon markası olan Roland, elektronik müzik aletleri ve ekipmanları üretmektedir. 1972 yılında kurulan şirketin halen üretim ve satışlarının devam ettiği müzik kategorisinde teknik ürünler yer almaktadır. Roland markası altında Boss ve V-Moda markaları da bulunmakta ve bu markaların ürünlerinin satışı da yapılmaktadır. 

 

 

 

 

Roland marka müzik ekipmanlarından biri de Verselab MV-1 ürünüdür. Roland Verselab MV-1 bir kayıt ve ses birleştirme cihazıdır. Vokal kayıtları, müzik efektleri, bas hatları, melodik parçalar ve davul enstrümanı seslerinin birleşimiyle profesyonel müzikler yapmak mümkündür. 

 

 

Roland Verselab MV-1

 

 

Roland Verselab MV-1 özellikleri arasında:

 

 

Roland Verselab MV-1

 

 

Roland Verselab MV-1 hazır şarkı şablonlarıyla ve üst üste eklenebilen seslerle kaliteli ve yüksek performanslı melodiler oluşturmaya yardımcı olur. Modern ve ergonomik bir tasarıma sahip Verselab MV-1 en çok kullanılan Harmonizer, Auto-Pitch ve Doubler tarzındaki yerleşik efektlerle uyumludur. 

 

 

Roland Verselab MV-1

 

 

Klavye tuşlarının üstlerinde bulunan akıllı göstergeler sayesinde cihazın hangi ayarda çalıştığını ve kullanılan melodi kontrolünü yapmak oldukça kolaydır. Her kategoriden şarkı düzenlemeleri için uygun olan Roland Verselab MV-1’de ses kalitesi de son derece temizdir. Stüdyo efektiyle kaydedilen enstrüman ve seslerle birinci sınıf işler ortaya çıkmaktadır. 

 

 

Roland Verselab MV-1

 

 

Klavye üzerindeki aydınlatmalı tuşlar kolay bir şekilde kullanabilir ve iki el kullanılarak yeni müzikler oluşturulabilir. Karışık ve komplike olmayan klavye düzeni sayesinde basit ve rahat bir şekilde kayıtları oluşturmak ve kaydetmek mümkündür. Roland’ın resmî web sitesine eklenmiş olan Verselab MV-1’den kaydedilmiş şarkılara ulaşabilir, ses kalitesini ölçümleyebilirsiniz. 

 

 

Roland Verselab MV-1

 

Roland Verselab MV-1 Satın Al

 

Yurt dışından satın almak istediğiniz Roland Verselab MV-1 ürünü için iki hizmet kanalı sunan Amerikasepetim servislerinden faydalanabilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al kanallarından oluşan hizmetlerimiz kapsamında siparişlerinize ait tüm vergi ödemeleri, gümrük uygulamaları ve kargo işlemleri tamamlanmaktadır. Konforlu bir alışveriş deneyimi sunan Amerikasepetim ile her iki hizmetimizde de siparişleriniz adresinize güvenilir bir biçimde teslim edilir. Aşağıya eklenmiş videolardan sipariş detaylarına ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp