Ralph Lauren Amerika’dan Sipariş

Ralph Lauren sevenlerin son dönemde yaşadıkları alışveriş yapamama krizini sizin için aşıyor ve tüm Ralph Lauren siparişlerinizi adresinize teslim ediyoruz. Benim için al servimizle sizin için residential olarak satın alıyor, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Ralph Lauren Hakkında

 

Efsanevi kurucusu Ralph Lauren önderliğinde önemli bir yaşam tarzı vaadi üzerine inşa edilmiş ikonik bir Amerikan moda markası olan Ralph Lauren, daima yüksek kaliteli Amerikan giyim ile hafızalarda yer almıştır. Zengin Amerikan mirası, zarif işçilik, detaylar ve farklı bir marka evreniyle yüksek kaliteli hizmetler sunan Ralph Lauren, oldukça rekabetçi ve sürekli değişen moda dünyasında benzersiz kimliğiyle zirvede yer alıyor.

 

 

1967'de kurulduğundan bu yana Amerikan yaşam tarzını yaratmakla ön plana çıkan marka, klasik tasarımları çekirdek olarak kullanmasının yanı sıra bunları ortaya çıkan trendlere göre de geliştirdi. 2016 yılının sonunda şirket, 144 Ralph Lauren mağazası, 77 Club Monaco mağazası ve 272 Polo Fabrika mağazası da dahil olmak üzere 493 doğrudan işletilen mağazaya sahipti. Şirketin dünya çapında yaklaşık 23.000 çalışanı var.

 

 

Ralph Lauren Marka Hikâyesi

 

Ralph Lauren, New York'taki Empire State Binası'nd kravat üreticisi Beau Brummell altında erkek kravatları satarak iş yaşamanı başladı. Haha sonra Polo olarak adlandırdığı bir dizi erkek giyimiyle genişledi. 2 yıl içerisinde Ralph Lauren, kadın koleksiyonu başlattı ve sonraki yıllarda büyümeye devam etti. Ralph Lauren, bugün 30 ülkede doğrudan işletilen 493 mağazada toplam 17 moda markası ve 4 yaşam tarzı markasını yönetiyor.

 

 

Ralph Lauren, portföyündeki en eski markanın Polo gömleği olan Polo Ralph Lauren olduğu bilinmekte. Ralph Lauren'in ürün yelpazesi, erkek giyim, kadın giyim, kadın saatleri ve mücevherler, çocuk giyim ve spor giyim dahil olmak üzere giyim dünyasının tüm alanlarını kapsamaktadır. Ralph Lauren markası altında çeşitli pazar segmentlerinin ihtiyaçlarını karşılayan çok sayıda alt marka ile Ralph Lauren, dünyanın en güçlü moda markalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Ralph Lauren Marka Stratejisi

 

Ralph Lauren, moda hakkındaki tartışmalı görüşleriyle ünlüdür – “ben bir moda insanı değilim. Ben moda karşıtıyım. Uzun ömür, zamansızlık ve stil ile ilgileniyorum". Herhangi bir Ralph Lauren mağazasına girerken, çoğu giyim tasarımının klasiklere doğru saptığını hemen fark edersiniz. Temiz kesilmiş Oxford gömlekleri ve basic polo tişörtleri hayal edebilirsiniz. Klasik tasarımlara sarsılmaz bir odaklanma ile kilitlenen Ralph Lauren markası, mağazaların zarafeti ve kaliteli malzemeler ile tüketicilerin lüks bir markadan ne istediğini tam olarak yakalamayı başardı.

 

 

Ralph Lauren Sipariş

 

Peki Ralph Lauren siparişlerinizi nasıl vereceksiniz. Yapmanız gereken oldukça basit. Dilediğiniz Ralph Lauren ürününü seçin, Amerikasepetim sayfamızda Benim İçin Al formunu doldurun, sizin için satın alalım (size özel residential adresimizle), paketleriniz ulaştığında gümrük ve kargo ücretlerinizi iletelim, ödemeniz ardından Türkiye adresinize teslim edelim. Üstelik başka sitelerden yapacağınız kozmetik, cilt bakımı, supplement gibi ihtiyaçlarınızın paketlerini de birleştirerek kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Benim için al servisimizi nasıl kullanacağınızın videosu hemen aşağıda. Keyifli alışverişler dileriz.

 

Diğer Konular
whatsapp