Rahua Beauty Ürünleri

 

Rahua ile saçlara doğal maddelerden gelen mucizeyi yansıtabilirsiniz. İnce, kalın ve normal telli saçlar için şampuan çeşitlerine sahip olan serinin, maske ve güzellik yağları da saç tiplerine göre en ideal etkiyi sunabilmek üzere geliştirilmiştir. Saçlarda kusursuzluğun mührünü vuran seri, paraben içermediği için çocuklar için de tercih edilebilir.

 

 

 

Rahua Beauty Ürünleri Hakkında

 

2008 yılında kozmetik sektörüne giren Rahua Beauty, saç bakımı ürünleri üretmektedir. Rahua Beauty ürünlerinde paraben ve sülfat (SLS) bulunmamaktadır. Ürünler sürdürülebilirliği olan glütensiz ve vegan içeriklerden oluşmaktadır. Bu sebeple saç bakımı ürünlerinin büyük çoğunluğu çocuklar için de kullanıma uygundur. 

 

 

 

 

Saf ve doğal maddelerin bir araya gelmesiyle üretilen Rahua Beauty ürünleri çevreye ve doğaya zarar vermez. Sağlıklı saç köklerine ve saç yapısına sahip olmak isteyen kişiler için pH dengesi uyumu vardır.   

 

 

Rahua Beauty Ürünleri

 

 

Uygun fiyatlı bir marka olmasının yanı sıra, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şampuan, saç kremi, duş jeli, parfüm, nemlendirici, vücut losyonu gibi ürünler Rahua Beauty’den temin edilebilmektedir. Ürünlerin hemen hepsinde seyahat boyları da bulunmaktadır.

 

 

Rahua Beauty Ürünleri

 

 

Birlikte kullanılması önerilen veya sıralı bir kullanım gerektiren ürünler için set halinde satışlar mevcuttur. Ürünlerin ayrı ayrı alınması halinde ödenen tutardan daha az bir fiyatta toplu bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Özellikle aşırı yıpranmış ve zarar görmüş saç tipleri için bakım ve onarım kitleri bu kategoriye girmektedir.

 

 

Rahua Beauty Ürünleri

 

 

Rahua Beauty’in keratin bakımı etkili şampuanlar, saç açıcı spreyler, kuru ve cansız görünümü gidermek için hacim verici şampuanlar gibi en temel ve sık görülen saç sorunlara hitap eden ürünleri bulunmaktadır. 

 

 

Rahua Beauty Ürünleri

 

 

Ürünler ağır ve kalın yapıda olmadığından, saçlarda ağırlık hissiyatı yaratmaz. Boyalı saçlar için renk korumasına ve yıpranmaya karşı yardımcı olur. Kabarık ve gür saç tipleri için sakinleştirici ve kolay şekil verici ürünler de bulmak mümkündür. 

 

 

Rahua Beauty Ürünleri

 

 

En yeni ürünlerin başında nemlendirici saç maskesi, saç derisi bakımı sağlayan şampuan, renk korumasını sağlayan ve kullanılan rengin ömrünü arttıran krem ve şampuan seti gelmektedir. 

Amerika bölgesi içerisinde yapılan çevrimiçi alışverişlerde 75 $ üzeri için kargolar ücretsizdir. Yine çevrimiçi yapılacak ilk alışverişte %15 indirim uygulanmaktadır. Rahua Beauty saç ürünlerine resmi internet sitesinden ve anlaşmalı olduğu diğer site ve mağazalardan ulaşılabilmektedir. Ubuy, Amazon, Sephora gibi marketlerde de satışları mevcuttur. 25 $’ dan 250 $’ a kadar olan hediye kartları, özellikle erkekler için bir hediye önerisi olarak verilen hizmetlerin arasındadır. 

 

 

Rahua Beauty Ürünleri


 

Rahua Beauty Ürünleri Sipariş

 

Websitemiz üzerinden Rahua Beauty Ürünlerini inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra ‘’Benim için Al’’ veya ‘’Paket oluştur’’ yöntemlerinden birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp