BLOG YAZILARI

- Raf Simons

Spor ve klasik giyimi bir araya getiren Raf Simons kadın ve erkek giyim/aksesuar ürünlerini sipariş vermek için gümrük, vergi ve kargo uygulamalarını üstlendiğimiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Makalenin devamından Raf Simons ürünlerine ve hizmet detaylarına erişebilirsiniz.   

 

 

 

Raf Simons Hakkında

 

Erkek giyim markası olarak 1995 yılında üretimlerine başlamış ve günümüze kadar üretimlerine devam etmiş olan Raf Simons, zaman içerisinde ürün yelpazesine kadın giyim, takı ve aksesuar, ev eşyaları gibi alternatifler de eklemiştir. 

 

 

 

 

Raf Simons’un diğer ürünleri arasında kadın ve erkek ayakkabı, çanta, üst giyim, alt giyim, eşarp ve fular aksesuarları bulunmaktadır. Tüm Raf Simons ürünleri zamansız ve modaya uygun parçalardan oluşmaktadır. Lüks bir giyim markası haline gelen Raf Simons, R-S amblemlerini çoğu ürününde kullanmaktadır. 

 

 

Raf Simons

 

 

2021 sonbahar/kış sezonunda ev eşyaları arasında kase takımı yer almaktadır. Sınırlı üretim ile hazırlanan ürünlerde sade ve gösterişsiz tasarımlar hakimdir. Sezonda bulunan diğer parçalar: deri ayakkabılar, iskelet modelinde gümüş, safir ve altın bileklik ve yüzükler, unisex formda sweatshirtler vb.

 

 

Raf Simons 

 

 

Raf Simons genellikle bol kalıp üst giyimlere yönelik üretimler yapmaktadır. Daha rahat ve kullanışlı giysilerin hem erkek hem de kadın versiyonları bulunmaktadır. Çanta kategorisinde ise sırt çantaları ve bel çantaları satışları mevcuttur. Ceket, ayakkabı ve giyim ürünlerinde her bir ürüne has desen ve çizgiler kullanarak tasarımlar yapılmaktadır. Böylelikle parçaların kendi içlerinde bir uyum ve bütünlük oluşturmayarak yalnızca tek bir parçaya göre tasarlanmış modeller bulunmaktadır. 

 

 

Raf Simons

 

 

Marka sezon ürünlerini ve yeni çıkardığı ürünleri defileleri ile sunmaktadır. Tasarımlar özel olarak hazırlanır ve genellikle belirli sayılardadır. Bu sebeple devamlı güncellenen ve özgünlüğünden ödün vermeyen ürünler ortaya çıkmaktadır. Özellikle genç nüfus için markayı tercih edilebilir kılan nitelikler bu kriterlerdir. 

 

 

Raf Simons

 

 

Christian Dior, Calvin Klein, Fred Perry Split ve Prada, Raf Simons iş birliklerinden bazılarıdır. Hem marka olarak hem de kişisel tasarımı olarak global markalar ile iş birliği yürütmektedir. Beymen, Ssense, Farfetch gibi markalarda da Raf Simons ürünleri satıştadır. 

 

 

Raf Simons

 

 

Raf Simons Satın Al

 

Raf Simons ürünlerine Amerikasepetim'de Benim İçin Al servisini kullanarak vergi ödemelerini ve gümrük uygulamaları hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanarak sahip olunabilir. Bir diğer hizmet olan Paket Oluştur ise ürün linki bize ulaştırılır, kalan kargo, gümrük ve vergi işlemlerini %10 banka komisyonu eklenerek tamamlanır ve adresinize ulaştırılır. Her iki hizmetin de yurt dışı alışverişlerini kolaylaştıran unsurlarını daha detaylı olarak keşfetmek için aşağıdaki videoları seyredebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.