Quaker Oatmeal

Günümüzde artık herkes sağlıklı besleniyor, herkes oatmeal yani tahıl yiyor. Hem besin değerinin yüksekliği hem de kolay hazmedilmesi sebebiyle oatmeal, günün hemen her öğününde karşımıza çıkabiliyor. Peki oatmeal denilince akla gelen en büyük marka hangisi, tabii ki Quaker. Bu makalemizde Quaker’den, nasıl sipariş vereceğinizden bahsedeceğiz.

 

 

Quaker Oatmeal Hakkında

 

Quaker markasını mutlaka duymuşsunuzdur. Bir Amerikan girişimcilik öyküsü olmasının yanı sıra hikayesi 1850 li yıllara dayanmaktadır. Quaker bir tahıl ile çıktığı bu yolculukta günümüzde ürün çeşitliliğini sürekli arttıran ve rakiplerine her an meydan okuyarak tahtını sağlamlaştıran bir kahvaltılık tahıl markası olmakla birlikte içecekler ve atıştırmalıklar da üretmektedir. Quaker ın günümüzde özellikle sağlıklı beslenme ve diyet programlarının vazgeçilmez bir parçası olması kimse tarafından yadırganmazken kurulduğu yıllarda bir kesim insanın küçümsediği bir girişim olmuştur. Tahıl grubunun atlar için yem olarak kullanılması ve insanların mutfaklarında bulunmayan bu besin gıdaları kısa sürede doğru pazarlama teknikleri ile kabul görmüştür. Quaker ürünlerini pazarlarken özellikle kolestrol gibi hastalıkları olan insanların bu ürünleri iki kasede tüketseler sorun yaşamayacağını belirtmiş ve marka ülkede ses getirmiştir.

 

 

1877 yılında Quaker Yulaf kahvaltılık gevrek olarak ilk ticari marka olarak tescil edilmiş ve marka figürü olan Quaker giysili adam ise kalite ve dürüstlüğün simgesi olarak marka kurucuları tarafından seçildi.

 

 

Günümüze dönüldüğünde Quaker ürünlerinin ne kadar çeşitli olduğunu görebilmekteyiz. Sağlıklı atıştırmalıklar ve kahvaltı gevrekleri ise bu markanın en çok tercih edilen ürün gruplarıdır. Sağlıklı yaşam ve diyet söz konusu olduğunda ise yine Quaker ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Tüm dünyada severek tüketilen Quaker tahılları diğer marka tahıllara oranla daha yenilebilir ve lezzetli olarak nitelendirildiğini birçok farklı sitede görebilirsiniz.

 

 

Quaker kurulduğu andan itibaren yenilikçi ve ileriye dönük adımlar atabilen bir beyin ile çalıştı ve birçok ilki gerçekleştirerek 143 yıldır hayatımızın içinde yer alan bir imparatorluk kurdu. Dürüstlük ve kalitenin birlikte uzun yıllar emin adımlarla ilerleyebileceğinin en samimi göstergesi oldu. O geçmişten gelen bilge ve dürüst fakat daha önemlisi mutfağımızda bize eşlik eden bir dost.

 

 

Quaker Siparişleriniz

 

Quaker, Amerika’da hemen hemen her markette var. Sizler ise Quaker’i hem uygun fiyata hem de hızlı gönderi ile amazon’dan alabilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit. Amazon’a giriyorsunuz, Quaker siparişinizii veriyorsunuz, teslimat adresi olarak size vermiş olduğumuz Amerika adresinizi giriyorsunuz. Paketiniz bize ulaştığında gümrük ve kargo işlemlerinizi yapıyor Türkiye adresinize teslim ediyoruz.

 

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp