BLOG YAZILARI

- Puro Fiyatları

Puro (Cigars) özellikle meraklıları tarafından tercih edilen, niş ve elit bir zevktir. Purolara standart bir sigara gibi bakılmaz. Tercih sebebidir ve statü göstergesidir. Ancak bir konuda zevk sahibi olmanız, ona servet harcamanızı mecbur bırakmamalıdır. Bu yazımızda puro fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

 

 

Puro Hakkında

 

Öncelikle yazının devamına geçmeden evvel aklınıza takılan, takılacak olan bir sorunun cevabını verelim, sonra puro fiyatları sorunuzu yanıtlarız. Yurt dışından, özellikle Amerika’dan getirmek istediğiniz purolar gümrüğe takılır ancak işlemlerinizi biz yapacağımız için, tüm işlemleriniz yasal olacaktır ve sizi gümrükle uğraştırmadan kapınıza teslim edeceğiz. Nasıl olacağını yazımızın devamında anlatacağız.

 

 

Puro hakkında, şu yüzyılda şurada başlamış, şu ülkelerde başlamış gibi detaylarla sizi yormayacağız. Bu makalede bulunma sebebiniz puro fiyatları ve hızlıca bu konuya gireceğiz.

 

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz

 

Puro siparişlerinizi ister siz verip, bize gönderebilir, isterseniz de sipariş vermek istediğiniz ürün linkini bizimle paylaşıp, sizin için satın almamızı isteyebilirsiniz. Her iki işlem de oldukça kolaydır. Ancak her iki proses sonunda da ürün fiyatına haricen iki maliyetiniz olacaktır. Gümrük vergisi ve kargo ücreti.

 

 

Puro Fiyatları

 

Birinci aşamada ürünü satın alacaksınız. Puro fiyatları hakkında genel bilgi edinirken puronun cinsi, ülkesi, markası, size bilgisi gibi birçok konu fiyatı etkiler. Ancak buraya kadarki kısmı ürün fiyatıdır. Puro siparişlerinizi Amerika’ya teslimat yapan istediğiniz websitesinden yapabilirsiniz. İsterseniz Amerika’daki bir arkadaşınıza tobacco shop’tan aldırıp, bize de kargolatabilirsiniz. Neden Amerika, çünkü Amerikasepetim olarak lojistik merkezimiz Amerika’da ve Türkiye’ye gönderimlerimizi buradan yapıyoruz.

 

 

Kargo ve Gümrük Fiyatları

 

İkinci aşamada paketiniz bize ulaştığında gümrük ve kargo ücreti ödeyeceksiniz. Kargo ücretleri hakkında bilgi almak adına ücretler sayfamızı inceleyebilirsiniz. Unutmayın, purolar, sıkışık bir pakette gönderilmez. Tüm gönderdiğimiz puroları da özel nemlendiricisiyle gönderiyoruz. Bu nedenle kuruma durumu söz konusu olmaz. Puro fiyatları hesabınıza kargo ücreti dışında bir de gümrük ücreti ödeyeceksiniz. Bu ödemenizi bize, websitemiz üzerinden yapacaksınız. Biz ise tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Gümrük ücretleri hemen her ay güncellendiği için, Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak güncel gümrük ücretlerini öğrenebilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın

 

Genel olarak puro fiyatları hakkında aklınızda bazı sorular yanıt bulmuştur. En önemlisi ise gönderilebilip, gönderilemediğidir. Ancak yine de sorularınız varsa, bunları ister mail destek hattımızdan, isterseniz daha kolayınıza gelecek şekilde Whatsapp hattımızdan bize yazabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.